Aktuality z našej expedície - jar / leto 2017

Najprv musíme poďakovať za Vaše objednávky. Robíme maximum, aby boli všetky objednávky čo najskôr odoslané. Chápeme, že včasný termín odoslania je teraz dôležitejšie ako kedykoľvek inokedy. Celý náš tím sa snaží, aby boli objednávky čo najskôr vybavené.

Prosíme teda o zhovievavosť a pokiaľ je to možné, uprednostnite emailovú komunikáciu. Telefón je v týchto dňoch plne vyťažený a vôbec sa nám nedarí vybaviť všetky Vaše hovory. E-maily riešime po celý deň a odpovieme Vám najneskôr do 2 pracovných dní.

V posledných dňoch nám bohužiaľ u niektorých položiek narastá dodacia doba, pretože čakáme na doskladnění od dodávateľov.

Objednávky sa bežne expedujú do 2 - 3 dní od objednania, občas ale v nárazoch nám trvá expedície aj 4 - 5 dní, v najhoršom prípade aj týždeň.

Týmto Vám ďakujeme za prejavenú dôveru a trpezlivosť, Chápeme, aké je dôležité, aby ste mali potreby na včelárenie doma včas, a ešte raz sa ospravedlňujeme za nedostatky v komunikácii.

Ako to u nás v skladoch aktuálne vyzerá?

Deň začíname v skorých ranných hodinách vykládkou tovaru. Na obrázku vyššie je vykládka kamiónu od nemeckého dodávateľa.


Všetko sa uloží do hlavného skladu ako tieto medomet Łysoń. Na expedíciu sa prevezú kusy, ktoré sú v ten deň odosielané zákazníkom.


Kolegyňa z expedície medzitým začínajú baliť Vaše objednávky. V sklade je touto dobou skôr bludisko.Okolo obeda nám zvyčajne dochádza miesto na nákladovej rampe, odkiaľ zásielky odváža kuriér PPL. Zvyčajne aj 2x alebo 3x denne.


Do toho všetkého začíname baliť veľké "paletové" zásielky.


Občas je paliet toľko, že si objednáme rovno dva nákladné vozy a zásielky balíme priamo na príjazdovej ploche.


No a občas je nám v existujúcich priestoroch naozaj tesno. Takto to u nás vyzerá obvykle v pondelok, pretože pripravujeme zásielky aj cez víkend.

Domov potom odchádzame okolo 18:00 - 19:00, kde pokračujeme odpoveďami na vaše e-mailové otázky.