Späť na: Literatúra a DVD

Ilustrované včelárstvo YG

21,09 €
bez DPH: 19,17 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 1132
Ilustrované včelárstvo je veľmi krásne ilustrovaný a ojedinelý sprievodca svetom včiel, ktorý v našich knižniciach schádzal.

Ilustrované včelárstvo - Yves Gustin

Ilustrované včelárstvo je veľmi krásne ilustrovaný a ojedinelý sprievodca svetom včiel, ktorý u nás už dávno schádzal. Autorom je francúzsky spisovateľ Yves Gustin, ktorý v komikse humorným spôsobom popísal svet včiel. Aj napriek tomu, že je sprievodca ilustrovaný, má realistický pôvod a opisne dokáže čitateľov vykonať svetom včiel a včelárčenie. V knihe sa dozviete všetko o včelách a včelárstve. Nechýba anatómia včely, jej skladba a premena včelstva počas celého roka. Bude Vám popísaný aj spôsob, ako včely medzi sebou komunikujú. Autor nezabudol na význam opelenia či variantu kŕmenia. Dostanete aj k návodom, ako sa stáča med, vyrába medovina či ako ochrániť včely pred rôznymi chorobami. Kniha ilustrovaného včelárstva je inšpirujúcim čítaním pre každého. Začínajúci včelár tak bude mať všetky základy vysvetlené jednoduchým spôsobom. Knihu ocenia ako profesionáli, tak aj začiatočníci včelárenia. Kniha je vhodná aj pre úplného laika, ale aj učiteľa biológie.

Čitateľ sa tak bude kochať na slovenské pomery neobvyklou publikáciou o včelárstve. Kreslené a pútavé rozprávanie v čiernobielom prevedení sa dostane do Vašich rúk. Ľudia sa už tisíce rokov snažia spoznať a využívať spôsob života včiel, ktoré sú medzi nami už po milióny rokov. Kniha Vás bude inšpirovať a podrobne Vás zoznámi so včelím svetom.

Nakladateľ: Baobab, G plus G, edícia: Edícia Kraj;
ISBN: 978-80-87060-27-8, EAN: 9788087060278
Formát: 228 strán, 300x220x30 mm, česky, Väzba: matná, viazaná, pevná a bez prebalu, ilustrácie
Rok vydania: 2010, Názov originálu: Apiculture illustrée, z francúzskeho originálu... preložila Marie Dudilieux.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť