Späť na: Úle Langstroth

Nástavec 10 r. 1/1 Original (232 mm) Langstroth - polystyrénový

21,38 €
bez DPH: 17,82 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: MP206
Polystyrénové nástavky sú vyrobené za 4 dielov, ktoré zložíte bez nutnosti použitia akéhokoľvek náradia či lepidlá, idú jednoducho zostaviť aj rozobrať, takže je možné po použití skladovať v rozobratom stave.

nástavec 1/1 Original pre polystyrénový včelí úľ Langstroth na 10 ramikov

Nízky polystyrénový nástavec 1/1 Langstroth (232 mm), určený pre polystyrénové úle Langstroth.

Polystyrénové nástavky sú vyrobené za 4 dielov, ktoré zložíte bez nutnosti použitia akéhokoľvek náradia či lepidlá, idú jednoducho zostaviť aj rozobrať, takže je možné po použití skladovať v rozobratom stave. Možno ich opätovne zostavovať pri zachovaní pôvodnej pevnosti. Akékoľvek nástavkami aj ďalšie diely polystyrénového úľa Langstroth majú fale - kaštiele, takže do seba zapadajú a ďalej tak zvyšujú pevnosť a stabilitu celej zostavy. Nástavkami sú opatrené plastovými krytmi v miestach dosadnutí louček rámikov, aby sa minimalizovalo riziko poškodenie nástavkami pri neopatrnej manipulácii. Nástavky sú veľmi ľahké (cca. 1 až 1,5 kg podľa výšky nástavkami), je možné s nimi jednoducho manipulovať (aj vďaka prelisom, ktoré zároveň slúžia ako madlá).

Prémiový úľ od nemeckého dodávateľa, ktorý sa dodáva do radu krajín (Nemecko, Francúzsko, Anglicko, USA, Taliansko a mnoho ďalších).

Rozmery nástavce sú: 24 cm vonkajšia výška, 45,5 cm vonkajšie šírka, 55 cm vonkajšia dĺžka. 23,2 cm vnútorná výška, 37,6 cm vnútorná šírka a 46 cm vnútorná dĺžka. Váha nástavce je 1,3 kg.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť