/header.jpg

Slnečné tavivo np

TlačiťEmail
Sluneční nerezové tavidlo
Cena:87,35 €
Cena bez DPH:72,79 €
Dostupnost: produkt je skladem

Kód tovaru:  0817
Sluneční nerezové tavidlo
Sluneční nerezové tavidlo
Sluneční nerezové tavidlo
Sluneční nerezové tavidlo
Sluneční nerezové tavidlo

Slnečné tavidlo, polykarbonát - nerezové

K ľahšiemu spracovanie včelieho vosku môže pomôcť sluneční nerezové tavivo z polykarbonátu, ktoré pomáha vytavit vosk zo starých rámikov apod K tavenie vosku je tu potreba čo najintenzívnejšieho slunečního žiarenia, na ktoré vystavíme slnečné tavidlo s rámiky, ktoré sa pri venkovních teplotách okolo 25° C vyškvarujú približne za pol hodiny. Toto tavivo má rozměry 70,5 x 54 x 13 cm.

Recenzie

Zvoliť makrolón miesto skla bol výborný nápad, tepelné vlastnosti sú výborné a nehrozí, že ho omylom ľahko rozbijete ako v prípade skla.
Dušan Vrabec
Slnko svieti a ja zadarmo vytavuji, dobrý a jednoduchý vynález. Kvalitné spracovanie a výborná cena.
Krištof Voltemar
Se slunečním tavidlem jsem také začínal. Líbila se mi mízká cena a snadná obsluha. Tohle nerezové ja za tyhle peníze opravdu parádní.
Spišák Ľubo
Slnečná tavivo je dobrým pomocníkom, ak máte niekoľko včelstiev. Zmestia sa do neho maximálne 2 rámiky, čo nie je moc, navyše je problematické čistenie vosku. Pokiaľ ale máte len niekoľko včelstiev môžete ho s výhodou použiť. Neodporúčam ale pocínované plechy, ktoré začnú reznout a znehodnocovať vosk, určite sa oplatí si priplatiť za nerezové plechy do slnečného tavidla.
prof. RNDr. Miro Lipták, CSc.
Včelárské potreby JaHan s.r.o. Kopírování obsahu je bez našeho souhlasu zakázáno.