/header.jpg

Odvíčkovací taniere

Včelár, ktorý vlastní viac včelstiev, sa pri odvíčkovávání plástů pravdepodobne neuspokojí s odvíčkovací vidličkou. K rýchlejšiu a jednoduchšiu práci pri odvíčkovávání plástov s medom slúži odvíčkovací taniere. Tieto včelárske potřeby ponúkame v niekoľkých veľkostných variantoch (napríklad jednorámkové či větší ). Práca odvedená odvíčkovacím tanierom býva veľmi čistá. Vďaka tomuto nástroji môže aj väčší včelár zvládnuť vytáčanie medu počas jediného dňa. Nejúčinnější a najrýchlejší práce sa môže dosiahnuť s použitím odvíčkovacího talíře so stojačikom na plásty.

Výsledok 1 - 10 z 10

Odvíčkovací taniere

Dostupnost:

Odvíčkovací tanier pp

Praktická pomôcka pre odviečkovanie plástov s medem. Pocínovaný odvíčkovací tanier typ P má celú konštrukciu z pocínovaného plechu a skladá sa z vlastného taniera, stojančeku a mriežky.

Dostupnost:

Odvíčkovací tanier nu

Praktická pomôcka pre odviečkovanie plástov s medem. Nerezový odvíčkovací tanier má vaňu z nerezového plechu a skladá sa z vlastného nerez taniera, stojančeku a mriežky.

Cena:36,50 €
Cena bez DPH:30,42 €
Dostupnost:

Tanier s odkladaním Swiss Biene

Odvíčkovací tanier určený pre jeden plást v kombinácii plast a nerez. Plastová vanička je doplnená o nerezové sito a držiaky.

Cena:109,09 €
Cena bez DPH:90,91 €
Dostupnost:

Odvíčkovací tanier nod

Veľký nerezový odvíčkovací tanier s odkladacím priestorom na plásty má celú konštrukciu z nerezového plechu a skladá sa zo zachytávajúce nádoby, stojánku a mriežkou.

Cena:71,17 €
Cena bez DPH:59,31 €
Dostupnost:

Odvíčkovací tanier 1 rámek plast vaňa Swiss Biene

Odvíčkovací tanier určený pre jeden rámik (plást) v kombinácii biely plast a nerez. Plastová vanička je doplnená o plastové sito a nerezové držiaky.

Cena:62,70 €
Cena bez DPH:52,25 €
Dostupnost:

Odvíčkovací tanier 2 rámiky plast vaňa Swiss Biene

Odvíčkovací tanier určený pre dva rámiky (plásty) v kombinácii biely plast a nerez. Plastová vanička je doplnená o plastové sito a nerezové držiaky.

Cena:78,39 €
Cena bez DPH:65,33 €
Dostupnost:

Odvíčkovací tanier Swiss Biene

Odvíčkovací tanier určený pre jeden rámik (plást) v kombinácii biely plast a nerez. Plastová vanička je doplnená o nerezové sito a držiaky.

Cena:81,63 €
Cena bez DPH:68,02 €
Dostupnost:

Odvíčkovací tanier s tŕňom pl. sito Swiss Biene

Odvíčkovací tanier určený pre odviečkovanie jedného plástu v kombinácii plast a nerez. Plastová vanička je doplnená o plastové sito a nerezové držiaky.

Cena:67,90 €
Cena bez DPH:56,58 €
Dostupnost:

Odvíčkovací tanier ApiNord

Odvíčkovací tanier určený pre jeden plást v kombinácii plast a nerez. Plastová vanička je doplnená o nerezové sito a držiaky.

Cena:134,00 €
Cena bez DPH:111,67 €
Dostupnost:

Tanier odvíčkovací dao

Odvíčkovací tanier dvojplášťové je vykonaný v modernej konštrukcii, iekde je pastovitá vanička doplnená o nerezové sito a držiaky s tým, že pre lepšiu použitelnost je celá sada na nerezovom podnose.

Cena:136,00 €
Cena bez DPH:113,33 €

Včelárské potreby JaHan s.r.o. Kopírování obsahu je bez našeho souhlasu zakázáno.