Profesionáli včelári

Naša spoločnosť patrí už niekoľko rokov k najväčšiemu predajcovia včelárskych potrieb v ČR. Súčasne s tým fungujeme aj ako štandardný včelársky prevádzka, v ktorom sa v súčasnej chvíli chová viac ako 250 kmeňových včelstiev a každý rok vyprodukujeme a dodáme českým včelárom viac ako 150 oddelků. Včelaříme v malebnej krajine Českého raja, odkiaľ produkujeme med tej najvyššej kvality.

Včelarské potreby

- Jedna z našich včelnic v obci Žernov -

Včelarské potreby

- Jedna z našich včelnic, v obci Václaví -

Späť k našej včelárske predajni a včelárstvo . Naša firma patrí niekoľko rokov medzi najväčšie české dodávateľa včelárskych potrieb , ponúkame kompletný sortiment maloobchodne aj veľkoobchodne . Naše výrobky sa predávajú aj v Poľsku a Nemecku . Teraz by sme radi na popud našich slovenských priateľov , ktorí od nás už pravidelne nakupujú otvorili samostatný slovenskom eshop , s väčšou zákazníckou podporou a vyššími štandardmi . Ponúkame viac ako 1000 položiek včelárskeho vybavenia od viac ako 30 výrobcov z celého sveta . U nás môžete kúpiť od najmenšieho včelárskeho náradia , cez úle a medomet až po profesionálne včelárske linky a automatické stroje.
Ak by ste aj vy mali cestu okolo , alebo snáď boli v našom kraji na dovolenke , samozrejme Vás radi uvítame na našej včelárskej predajni v Rovensku pod Troskami , kde prevádzkujeme jednu z našich včelárskych predajní , a je zároveň aj našou domovskú predajňou , odkiaľ vedieme expedíciu k Vám , našim priateľom včelárom na Slovensko .

Včelarské potreby

- Jedna z našich predajní -

Včelarské potreby

- Jedna z našich predajní -

Včelarské potreby

- Jedna z našich predajní -