O nás

Firma JaHan s.r.o. je na trhu predajcov včelárskych potrieb už viac ako 10 rokov. Za ten čas sme sa z lokálneho predajcu stali jednotkou na českom i slovenskom trhu. Ponúkame kompletný sortiment tovaru pre včelárov od mnohých európskych aj svetových firiem, s ktorými nás spája dlhoročná spolupráca. Okrem toho máme aj svoj vlastný výrobný program, ktorý sa sústreďuje na výrobu dreveného sortimentu z našej ponuky. Náš tovar a výrobky dodávame do celej Európy aj niekoľkých mimoeurópskych krajín. Naše e-shopy môžete stretnúť v mnohých jazykových mutáciách. Predovšetkým sa potom sústredíme na nemecký, rakúsky a poľský trh.

Predaj včelárskych potrieb

Vďaka veľkosti našej výroby aj skladových kapacít vám ponúkame najväčší sortiment včelárskeho vybavenia v rámci európskeho trhu. Aktuálne pre vás máme dve kamenné predajne, kde je možné si náš tovar pozrieť, prípadne rovno zakúpiť. Máme niekoľko eshopov vo viacerých jazykových mutáciách a vďaka nášmu dlhoročnému partnerstvu s firmou DHL dokážeme dodať objednaný tovar do akejkoľvek krajiny.

Výroba včelárskych potrieb

Zabýváme se výrobou dřevěného sortimentu našeho zboží. Naše dílna ve spolupráci s nasmlouvaními truhláři vyrábí ročně více než patnáct tisíc uteplených nástavků, k tomu dalších více než deset tisíc tenkostěnných nástavků ve velikostech 39x24 a Langstroth. Ke všem nástavkům si vyrábíme také vlastní varroa dna, krmítka, sololitová i plechová víka a další doplňkový sortiment jako madla, letáky, rojáčky, čmelíny, sololitové formy na výrobu rámků či odnosné bedny.

Vyroba 1
Vyroba 2
Vyroba 3
Vyroba 4
Vyroba 5

Import včelárskych potrieb

Sme výhradnými distribútormi popredných značiek výrobcov včelárskeho vybavenia. K týmto značkám poskytujeme záručný aj pozáručný servis, a sme pripravení pre Vás zaistiť dodávky kompletného sortimentu ich tovaru. Medzi našich najdôležitejších partnerov patrí výrobca včelárskych potrieb z Poľska, firma Lysoň a potom nemecké značky Mellarius, Swiss Biene a tiež H. Holtermann, pod ktorý spadajú aj Vám poznáme značky ako Imgut, ApiNord či Bienomat či SIPA.

 

Sklady Újezd pod Troskami

Sklad zboží Újezd pod Troskami
Sklad zboží Újezd pod Troskami
Sklad zboží Újezd pod Troskami
Sklad zboží Újezd pod Troskami
Sklad zboží Újezd pod Troskami

Sklady Radvánovice

Sklad zboží Radvánovice
Sklad zboží Radvánovice
Sklad zboží Radvánovice
Sklad zboží Radvánovice
Sklad zboží Radvánovice

Centrální sklad

Centrální sklad Radvánovice
Centrální sklad Radvánovice
Centrální sklad Radvánovice
Centrální sklad Radvánovice
Sklad zboží Radvánovice

 

 

Profesionáli včelári

Naša spoločnosť patrí už niekoľko rokov k najväčšiemu predajcovia včelárskych potrieb v ČR. Súčasne s tým fungujeme aj ako štandardný včelársky prevádzka, v ktorom sa v súčasnej chvíli chová viac ako 250 kmeňových včelstiev a každý rok vyprodukujeme a dodáme českým včelárom viac ako 150 oddelků. Včelaříme v malebnej krajine Českého raja, odkiaľ produkujeme med tej najvyššej kvality.

Späť k našej včelárske predajni a včelárstvo . Naša firma patrí niekoľko rokov medzi najväčšie české dodávateľa včelárskych potrieb , ponúkame kompletný sortiment maloobchodne aj veľkoobchodne . Naše výrobky sa predávajú aj v Poľsku a Nemecku . Teraz by sme radi na popud našich slovenských priateľov , ktorí od nás už pravidelne nakupujú otvorili samostatný slovenskom eshop , s väčšou zákazníckou podporou a vyššími štandardmi . Ponúkame viac ako 3000 položiek včelárskeho vybavenia od viac ako 30 výrobcov z celého sveta . U nás môžete kúpiť od najmenšieho včelárskeho náradia , cez úle a medomet až po profesionálne včelárske linky a automatické stroje.
Ak by ste aj vy mali cestu okolo , alebo snáď boli v našom kraji na dovolenke , samozrejme Vás radi uvítame na našej včelárskej predajni v Rovensku pod Troskami , kde prevádzkujeme jednu z našich včelárskych predajní , a je zároveň aj našou domovskú predajňou , odkiaľ vedieme expedíciu k Vám , našim priateľom včelárom na Slovensko .