Späť na: Doplnky k úľom

Medzerníky s klinec. kónické - 1000 ks biele


Dostupnost:
Kód tovaru: 32213
Kónické medzerníky s klinčekmi 1000 ks. Medzerníky slúžia na oddelenie rámov. Včelárske medzerníky zaisťujú isté a presné oddelenie rámov a udržanie medzery.

Medzerníky s klinec. - kónické - 1000 kusov

Kónické medzerníky s klinčekmi 1000 ks . Medzerníky sa používajú na oddelenie rámov. Včelárske medzerníky zaisťujú určité a presné oddelenie rámikov, rámiky vám potom presne dodržujú potrebné rozostupy. Na výrobu je použitý kvalitný plast a medzerníky nemajú ostré hrany. Rebíčky majú dĺžku 25 mm a ich priemer je 1 mm. Medzerníky sú určené na vymedzovanie včelej medzery medzi rámčekmi. Medzerníky potom zabraňujú aj samovoľnému pohybu rámov pri presunoch úľov a nadstavkov. Každý rámik je spravidla vybavený štyrmi medzerníkmi. Štandardná výška medzerníka je 10 mm a je odporúčané rozmiestniť medzerníky na obe strany rámov v rôznych vzdialenostiach, aby šli rámiky otočiť a medzerníky sa pritom nedotýkali .

Kónické medzerníky nie sú s teploodolného plastu. Neodporúčame medzerníky používať v slnečných ani iných tavivách kde budú vystavené vysokej teplote. Pri vystavení vysokým teplotám medzerníky mäknú a deformujú sa.

Naposledy navštívené

Medzerníky s klinec. kónické - 1000 ks bieleMedzerníky s klinec. kónické - 1000 ks biele