Späť na: Včelí produkty a medy

Pleva Darček z úľa pre kráľovnú

35,66 €
bez DPH: 29,72 €

Dostupnost:
Kód tovaru: 03117
Každá žena, ktorú si vážite, si zaslúži, aby sa cítila ako kráľovná. V tejto sade jej venujete starostlivosť, vďaka ktorej bude krásna, plná energie a dobrej nálady.

Darček z úľa pre kráľovnú

• Elixír mladosti s materskou kašičkou
• lyofilizovaná materská kašička
• agátová medovina
• lúka v guličke

Darček z úľa pre kráľovnú
Každá žena, ktorú si vážite, si zaslúži, aby sa cítila ako kráľovná. V tejto sade jej venujete starostlivosť, vďaka ktorej bude krásna, plná energie a dobrej nálady. Elixír mladosti rozžiari a omladí pleť, materská kašička dodá životnú silu, medovina dobrú náladu a Lúka v guličke príjemný pocit a úsmev pri objavení prvého kvietku. Už viete, komu Darček z úľa pre kráľovnú venujete?"

Darčeková sada obsahuje:

Elixír mladosti s materskou kašičkou
Zloženie tohto prírodného krému sme prispôsobili ženám od 45 rokov, aby ich netrápil úbytok kolagénu, vznik hlbších vrások a strata pevnosti pokožky. Elixír dodáva pleti stratenú pevnosť, vyživuje ju, hydratuje, posilňuje jej bariérové funkcie, chráni ju pred nepriaznivými vplyvmi okolitého prostredia a podporuje regeneráciu buniek. Vďaka zložke EPS white taktiež obmedzuje tvorbu pigmentových škvŕn.

Materskú kašičku lyofilizovanú
Vedeli ste, že sa včelia kráľovná dožíva až 20× vyššieho veku ako bežná robotníčka? Liahnu sa pritom úplne rovnako. Jediným rozdielom je strava - kráľovná celý život dostáva materskú kašičku. Naša kašička je spracovaná lyofilizáciou (hlbokým zamrazením a vysušením), ktorá zaisťuje zachovanie blahodarných vlastností natívnej látky. Navyše umožní ľahké uskladnenie, ktoré nevyžaduje chladné prostredie.

Medovinu z agátového medu 0,2 l
Naša medovina z agátového medu je zákaznícky najobľúbenejšia a tiež jedna z najpredávanejších jednodruhových medovín. Má veľmi jemnú sladkú chuť a je vyrobená iba z kvalitného agátového medu. Medovina je vyrábaná za studena a tým je zaručené zachovanie skvelých látok včelieho medu. Neprechádza žiadnym dodatočným dosladzovaním či dokysľovaním a neobsahuje žiadne konzervanty, farbivá alebo príchute.

Lúku v guličke - semienkové guličky
Originálny spôsob, ako darovať kvety a zároveň urobiť niečo pre prírodu. Semienkové guličky, z ktorých vyrastú medonosné rastliny, potešia obdarovaného a následne aj včely, motýle a ďalší hmyz. Stačí ich jednoducho položiť do hliny, zalievať a sledovať, ako v malých guličkách vzniká nový život. Hodí sa na použitie do kvetináča, kvetináča i voľnej pôdy. Viac o Lúke v guličke a jej pestovaní sa dozviete v článku Seedballs: Guličky plné lúky pre včielky a chrobáky

Guličky plné lúky pre radosť aj pre včielky a chrobáky
Semienkové guličky sme si tento rok u nás v Potštejne vyskúšali na skrášlenie neosadených plôch a pretože sa nám veľmi osvedčili, rozhodli sme sa pridať ich pod názvom Lúka v guličke do nášho doplnkového sortimentu.

Lúka v guličke poteší každého, kto miluje zahradničení a rád skúša každú novinku. Ideálne je tiež pre všetkých „lenivých záhradníkov“, ktorí preferujú jednoduchosť, rýchlosť a efektívnosť a radi sa tešia z výsledkov bez väčšej námahy. A vďaka jednoduchosti ich použitia sa tiež ponúka ako jednoduchá možnosť, ako skrášliť okolie svojho bydliska, či svoje obľúbené vychádzkové trasy. Akonáhle rastliny vykvitnú, poskytnú včielkam aj hmyzu potravu a vám o to väčšie potešenie.

Naposledy navštívené

Pleva Darček z úľa pre kráľovnúPleva Darček z úľa pre kráľovnú
35,66 €

Dostupnost: