Späť na: Včelí produkty a medy
20,10 €
bez DPH: 16,75 €

Dostupnost:
Kód tovaru: 03113
Nie každý muž ocení hromadu kozmetických produktov, preto sme vymysleli darčekovú sadu, ktorá spojí príjemné s užitočným.

Pre neho

• propolisová voda po holení
• ústny sprej s propolisom
• tradičná potštejnská medovina
• lúka v guličke

Pre neho
Nie každý muž ocení hromadu kozmetických produktov, preto sme vymysleli darčekovú sadu, ktorá spojí príjemné s užitočným. Ústny spray pomáha nielen pri bolesti v krku, ale tiež zaistí svieži dych, voda po holení s propolisom zamedzí podráždeniu pokožky i zarastaniu fúzov, medovina skvele osladí večer a vďaka Louce v guličke si obdarovaný ľahko dokáže, že zvládne vypestovať pár kvetín pre potechu oka i včielok :-)"

Darčeková sada obsahuje:

Vodu po holení s propolisom
Len kvalitná voda po holení dokáže pleť upokojiť, prečistiť a zabrániť tvorbe zápalov. Poranenia by nemali len dezinfikovať, ale aj hojiť, a práve preto sme tu ako účinnú látku použili propolis. Propolis skvele mierni podráždenie a napomáha hojeniu drobných raniek, ďalšie zložky potom pleť primerane zjemňujú a čistia. Skvelá voda pre každý typ pleti.

Ústny spray s propolisom, 25 g
Propolis obsahuje preverené antimikrobiálne látky, tiež je známy pre hojivé účinky. Výťažok z propolisu v tomto ústnom spreji pomáha aj nám – je ideálny na odstránenie nepríjemných pocitov v ústnej dutine pri virózach, angíne a tiež na príjemné osvieženie dychu počas dňa. Stačí len pár stiskov spreja denne. Prípravky s propolisom tiež môžu užívať osoby s drobnými zápalmi alebo pri výskyte áft v ústnej dutine.

Medovinu z Potštejna 0,2l - placatice
Výborná medovina vyrobená z kvalitného prvého jarného medu, ktorý vznikol zo sviežich kvetov ovocných pohonomov a prvých rastliniek na lúkach aj poliach. Pri jej výrobe postupujeme úplne poctivo: nedokysľujeme, nedosladzujeme, nepoužívame žiadne konzervačné látky, farbivá ani príchute. Práve preto je taká jedinečná a lahodná.

Lúku v guličke - semienkové guličky
Milá pozornosť pre všetkých, ktorí majú radi novinky na záhrade a taktiež pre všetkých, ktorí majú radi jednoduchosť a efektivitu. Semienkové guličky, z ktorých vyrastú medonosné rastliny, potešia obdarovaného a následne aj včely, motýle a ďalší hmyz. Stačí ich jednoducho položiť do hliny, zalievať a sledovať, ako v malých guličkách vzniká nový život. Hodí sa na použitie do kvetináča, kvetináča i voľnej pôdy. Viac o Lúke v guličke a jej pestovaní sa dozviete v článku Seedballs: Guličky plné lúky pre včielky a chrobáky.

Guličky plné lúky pre radosť aj pre včielky a chrobáky
Semienkové guličky sme si tento rok u nás v Potštejne vyskúšali na skrášlenie neosadených plôch a pretože sa nám veľmi osvedčili, rozhodli sme sa pridať ich pod názvom Lúka v guličke do nášho doplnkového sortimentu.

Lúka v guličke poteší každého, kto miluje zahradničení a rád skúša každú novinku. Ideálne je tiež pre všetkých „lenivých záhradníkov“, ktorí preferujú jednoduchosť, rýchlosť a efektívnosť a radi sa tešia z výsledkov bez väčšej námahy. A vďaka jednoduchosti ich použitia sa tiež ponúka ako jednoduchá možnosť, ako skrášliť okolie svojho bydliska, či svoje obľúbené vychádzkové trasy. Akonáhle rastliny vykvitnú, poskytnú včielkam aj hmyzu potravu a vám o to väčšie potešenie.

Naposledy navštívené

Pleva pre nehoPleva pre neho
20,10 €

Dostupnost: