Späť na: Včelí produkty a medy

Pleva Pre radosť z úsmevu

21,91 €
bez DPH: 18,26 €

Dostupnost:
Kód tovaru: 03115
Darujte krásny a zdravý úsmev! Usmievať sa na okolie je dôležité, ale niekedy sa nám jednoducho nechce. S touto sadou sa budete chcieť culit neustále - s dôkladnou propolisovou starostlivosťou je oslňujúci úsmev zaručený!

Pre radosť z úsmevu

• upokojujúca ústna voda s propolisom
• obľúbená zubná pasta s propolisom
• bambusová zubná kefka
• voňavá sviečka z včelieho vosku
• lúka v guličke


Pre radosť z úsmevu
Darujte krásny a zdravý úsmev! Usmievať sa na okolie je dôležité, ale niekedy sa nám jednoducho nechce. S touto sadou sa budete chcieť culit neustále - s dôkladnou propolisovou starostlivosťou je oslňujúci úsmev zaručený! Potom už je len otázka, na koho sa budete usmievať pri svite voňavej medovej sviečky? Úsmev vykúzli aj rozkvitajúci život v semienkových guličkách."

Darčeková sada obsahuje:

Ústnu vodu s propolisom
Ústna voda obsahuje propolis, ktorý má antimikrobiálne účinky a výťažok z harmančeka, ktorý má upokojujúce účinky. Pravidelná ústna hygiena a použitie ústnej vody podľa návodu na použitie spevňuje a upokojuje ďasná, obmedzuje krvácanie ďasien a kazivosť zubov. Bonusom je svieži dych a príjemný pocit v ústach.

Zubnú pastu s propolisom
Jemná propolisová pasta má veľmi sviežu chuť aj vôňu. Ľahko osvieži a upokojí ústnu dutinu, je neštiplavá a zanechá príjemný pocit v ústach. Môže sa používať aj pri ochorení parodontózou. Propolis má protizápalové účinky, potláča rast baktérií.

Bambusová zubná kefka
Prírodná bambusová kefka na zuby skvele poslúži vašim zubom a vy vďaka nemu zase urobíte službu prírode. Rukoväť ekologickej kefky Mama Natura je vyrobená z brúseného bambusu a nie je nijak impregnovaná alebo lakovaná. Až kefka doslúži, môžete ju skompostovať, alebo použiť napríklad ako menovku na záhony.

Sviečku z včelieho vosku s ozdobnou včielkou na špendlíku
Motaná, ručne vyrábaná sviečka zo včelieho vosku, vysoká 6,7 cm a široká 4 cm. Sviečka je doplnená roztomilým dekoračným špendlíkom s motívom včielky. Len plameň sviečky prináša tú pravú pohodovú, útulnú atmosféru a teplo domova. A tá vôňa včelieho vosku, aká tá je omamná...

Lúku v guličke - semienkové guličky
Originálny spôsob, ako darovať kvety a zároveň urobiť niečo pre prírodu. Semienkové guličky, z ktorých vyrastú medonosné rastliny, potešia obdarovaného a následne aj včely, motýle a ďalší hmyz. Stačí ich jednoducho položiť do hliny, zalievať a sledovať, ako v malých guličkách vzniká nový život. Hodí sa na použitie do kvetináča, kvetináča i voľnej pôdy. Viac o Lúke v guličke a jej pestovaní sa dozviete v článku Seedballs: Guličky plné lúky pre včielky a chrobáky.

Propolis
Je zmes bioaktívnych látok, živice, éterických olejov a včelieho peľu. Ide o úplne rastlinný produkt, ktorý je nenahraditeľný. V úli ho využívajú na ochranu proti baktériám, vírusom, plesniam a kvasinkám. Propolis je totiž veľmi účinná zložka s dezinfekčnými účinkami, ktorá aktívne bojuje proti cudzorodým zárodkom. Býva označovaný aj ako včelí tmel. Včielky ním „izolujú“ (chránia) svoj úľ a používajú ho ako ochranný materiál. Zatmeľujú ním najrôznejšie trhliny či otvory v stenách úľa. Vždy, keď prenikne nejaký možný zdroj nákazy do úľa, tak ho včely obalia propolisom, aby šíreniu prípadnej nákazy zabránili.

Guličky plné lúky pre radosť aj pre včielky a chrobáky
Semienkové guličky sme si tento rok u nás v Potštejne vyskúšali na skrášlenie neosadených plôch a pretože sa nám veľmi osvedčili, rozhodli sme sa pridať ich pod názvom Lúka v guličke do nášho doplnkového sortimentu.

Lúka v guličke poteší každého, kto miluje zahradničení a rád skúša každú novinku. Ideálne je aj pre všetkých „lenivých záhradníkov“, ktorí preferujú jednoduchosť, rýchlosť a efektívnosť a radi sa tešia z výsledkov bez väčšej námahy. A vďaka jednoduchosti ich použitia sa tiež ponúka ako jednoduchá možnosť, ako skrášliť okolie svojho bydliska, či svoje obľúbené vychádzkové trasy. Akonáhle rastliny vykvitnú, poskytnú včielkam aj hmyzu potravu a vám o to väčšie potešenie.

Naposledy navštívené

Pleva Pre radosť z úsmevuPleva Pre radosť z úsmevu
21,91 €

Dostupnost: