Späť na: Úle Langstroth / Dadant

Úľ Dadant Blatt s hygienickým dnom, s krmítkom 7,5 l, nelakovaný - PREMIUM 10 R

150,92 €
bez DPH: 125,76 €

Dostupnost:
Kód tovaru: W10080H
Ľahký polystyrénový lakovaný nadstavkový úľ. Vzhľadom na väčšiu veľkosť rámov sa odporúča na chov silných včelstiev. Vhodný pre stále aj kočovné včelnice.

Úľ Dadant s hygienickým vysokým dnom, s plastovým kŕmidlom 7,5 l, nelakovaný - PREMIUM

Strieška a dno sú navrhnuté tak, aby bolo možné úle skladať na seba, čo je užitočné napríklad pri preprave. Obe tieto súčasti boli zosilnené, čo im dodáva ešte väčšiu trvanlivosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam alebo prípadnému poškodeniu počas používania. Strieška aj dno úľa nevystupujú mimo obrysu nadstavca, čo šetrí miesto, pretože sa úle zasúvajú priamo do seba.

Naša najnovšia ponuka je špičkovým produktom, ktorý nielenže spĺňa očakávania z hľadiska kvality, ale predovšetkým uľahčuje každodennú prácu a prepravu včiel a zaručuje im správne podmienky a hygienu.

Úľ Dadant PREMIUM s vysokým hygienickým dnom a plastovým kŕmidlom s objemom 7,5 litra je novinkou v širokom sortimente spoločnosti LYSON. Bol navrhnutý s ohľadom na vynikajúcu hygienu a pohodlie a spĺňa najvyššie štandardy kvality, ktoré profesionálni včelári určite ocenia. Konštrukcia súčasťou úľa bola zosilnená, čím sa stáva jedinečným.

Strieška je veľmi dôležitou súčasťou konštrukcie, ktorá bola starostlivo premyslená a vystužená, takže je mimoriadne odolná. Spodná časť striešky bola dodatočne vystužená plastovými lamelami, čo prispieva k jej stabilite. Horná časť striešky je tiež vystužená plastovými lamelami, čo zaisťuje ešte väčšiu pevnosť. Toto jedinečné riešenie umožňuje ľahké ukladanie úľov na seba, čo je veľmi užitočné pri preprave.

Kľúčovou výhodou striešky je jej kompatibilita s dnom. Vďaka tomu sa na ňu dno dokonale nasadí a vytvorí súdržnú a stabilnú konštrukciu. To je užitočné najmä pri skladovaní úľov alebo ich preprave, kedy možnosť naskladať úle na seba výrazne uľahčuje prácu a zvyšuje produktivitu.

Dno je ďalším prvkom, ktorý náš produkt odlišuje od konkurencie. Jeho konštrukcia bola vystužená plastovými lamelami, čo výrazne zvyšuje jeho pevnosť a odolnosť. Zásobník dna bol navrhnutý so zväčšenou kapacitou, čo umožňuje efektívnejší zber peľu. Mriežka v dne zásobníka navyše nahrádza tradičnú sieťku, čo zaisťuje účinnejší zber peľu.

Rozmery rámu Dadant:

medník (½): Rámiky 470 x 435 x 145 mm
plodisko: Rámiky 470 x 435 x 300 mm

Naposledy navštívené

Úľ Dadant Blatt s hygienickým dnom, s krmítkom 7,5 l, nelakovaný - PREMIUM 10 RÚľ Dadant Blatt s hygienickým dnom, s krmítkom 7,5 l, nelakovaný - PREMIUM 10 R
150,92 €

Dostupnost: