Späť na: Výroba a údržba rámikov

Vŕtací prípravok - dierovač rámov na päť vŕtačiek

154,32 €
bez DPH: 128,60 €

Dostupnost:
Kód tovaru: 3422
Ak sa chcete zbaviť monotónnej práce s navŕtavaním rámčekov, toto je ten pravý produkt pre Vás. Vŕtačku rámčekov som zostrojil tak, aby bolo možné jedným pohybom vyvŕtať celú rámčekovú latku.

Vŕtací prípravok - dierovač rámov na päť vŕtačiek

Ak sa chcete zbaviť monotónnej práce s navŕtavaním rámčekov, toto je ten pravý produkt pre Vás. Vŕtačku rámčekov som zostrojil tak, aby bolo možné jedným pohybom vyvŕtať celú rámčekovú latku. Je jedno či vŕtate horné a spodné, alebo bočné laty, tento vynikajúci pomocník Vám umožní navŕtať až do 450 rámčekov za hodinu. Vzdialenosť vŕtacích hláv je možné ľahko nastaviť, konštrukcia je pevná na gumových protišmykových nohách, stolík na lineárnych vedeniach, 4 vŕtacie nastaviteľné hlavy na hliníkovom vedení. Silné jednosmerné elektromotory so skľučovadlom s možnosťou upnúť vrtáky priemeru 1,5 - 2,0 mm. Hlavy majú 5000 - 10 000 otáčok za minútu. Súčasťou dodávky je aj napájací kábel s vypínačom. Vŕtačky je možné napájať z autobatérie, alebo silnejšieho 12 alebo 24 V DC zdroja (autonabíjačka, usmernený transformátor).

12 V je vhodných pre štandardné vŕtanie. Pokiaľ však máte rámčekov viac a chcete vysokorýchlostné vŕtanie, použite napájanie 24V a nebudete stíhať vŕtačke vymieňať latky. Vhodný napájací zdroj s prepínaním 12/24V si môžete zakúpiť priamo tu na eshope.

Prípravok je dodávaný v demontovanom stave s priloženým detailným montážnym návodom pomocou ktorého vŕtačku bez problémov zmontujete. Na montáž budete potrebovať základné náradie (krížový skrutkovač, imbusové kľúče, kladivko). Balenie neobsahuje vrtáky.

Naposledy navštívené

Vŕtací prípravok - dierovač rámov na päť vŕtačiekVŕtací prípravok - dierovač rámov na päť vŕtačiek
154,32 €

Dostupnost: