Späť na: Ochranné odevy a pomôcky

Detská včelárska kombinéza Elegant Bee veľ.: S-XXL

46,96 €
bez DPH: 39,13 €
Kód tovaru: M507X
Pre našich malých včelárov sme ochranné obleky Mellarius ešte viac vylepšili, pre ich vlastnú bezpečnosť. Všetky exponované miesta sú oproti ostatným oblekom vystužené ďalšou prídavnou vrstvou. Na ochranu v oblasti hlavy je použitý ešte odolnejší materiál ako obvykle.
Velikosti

Detská včelárska kombinéza Mellarius Children'Safe

Včelárska kombinéza s kuklou na každodenné použitie na včelnici. Tieto kombinézy majú mnohé vylepšenia a patria k tomu najlepšiemu, čo vám môžeme ponúknuť. Pre našich malých včelárov sme ochranné obleky Mellarius ešte viac vylepšili, pre ich vlastnú bezpečnosť. Všetky exponované miesta sú oproti ostatným oblekom vystužené ďalšou prídavnou vrstvou. Na ochranu v oblasti hlavy je použitý ešte odolnejší materiál ako obvykle.

Ochranné oblečenie Mellarius

Kvalitné a inovatívne ochranné obleky Mellarius v prevedení blúzok či kombinéz. Všetky obleky majú mnoho vylepšení, ktoré boli začlenené do výrobného procesu po niekoľkoročnom zbieraní spätných väzieb od nemeckých včelárov. Výsledné ochranné obleky sú tým najlepším, čo je možné na trhu s ochranným oblečením pre včelárov aktuálne zohnať.

Všetky obleky značky Mellarius sú vyrábané z kvalitných materiálov, používaných na výrobu vysoko odolných ochranných oblekov. Materiály sú volené tak, aby bola dosiahnutá maximálna životnosť, na exponovaných miestach sú vždy zosilnené ďalšou vrstvou. Oblečenie je k dostaniu v niekoľkých variantoch s klobúkom či kuklou, podľa vašej preferencie. Použité sieťky sú zo zosilnenej sieťoviny, aby nedochádzalo k ich nechcenému pretrhnutiu.

Veľkosť A B C D E F G H
S 98 48 43 44 128 42 42 48
L 107 50 45 49 138 43 43 62
XL 114 51 51 51 148 46 46 63
  • A - výška kombinézy bez kukly

  • B - dĺžka kombinézy od pása ku kukle

  • C - priemer kombinézy u ramien

  • D - dĺžka rukáva

  • E - dĺžka pri rozpažení od rukávu k rukávu

  • F - priemer kombinézy v páse

  • G - priemer kombinézy v bokoch

  • H - Dĺžka nohavíc kombinézy

https://www.vceliobchod.cz/images/veľkosť-kombineza03.jpg

Naposledy navštívené

Detská včelárska kombinéza Elegant Bee veľ.: S-XXLDetská včelárska kombinéza Elegant Bee veľ.: S-XXL
46,96 €
Velikosti

Dostupnost: skladem