Späť na: Mellarius

Detská včelárska kombinéza s ventiláciou Elegant Bee veľ.: S-XXL

60,32 €
bez DPH: 50,27 €
Kód tovaru: M508X
Včelárska kombinéza pre deti s kuklou na každodenné použitie na včelnici. Tieto kombinézy majú mnohé vylepšenia a patria k tomu najlepšiemu, čo vám môžeme ponúknuť. V tomto variante je navyše kombinéza z veľkej časti z priedušnej látky, ktorá zaručuje príjemné nosenie aj v teplých dňoch.
Velikosti

Detská včelárska kombinéza Mellarius Children'Safe

Včelárska kombinéza pre deti s kuklou na každodenné použitie na včelnici. Tieto kombinézy majú mnohé vylepšenia a patria k tomu najlepšiemu, čo vám môžeme ponúknuť. V tomto variante je navyše kombinéza z veľkej časti z priedušnej látky, ktorá zaručuje príjemné nosenie aj v teplých dňoch. Pre našich malých včelárov sme ochranné obleky Mellarius ešte viac vylepšili, pre ich vlastnú bezpečnosť. Všetky exponované miesta sú oproti ostatným oblekom vystužené ďalšou prídavnou vrstvou. Na ochranu v oblasti hlavy je použitý ešte odolnejší materiál ako obvykle.

Ochranné oblečenie Mellarius

Kvalitné a inovatívne ochranné obleky Mellarius v prevedení blúzok či kombinéz. Všetky obleky majú mnoho vylepšení, ktoré boli začlenené do výrobného procesu po niekoľkoročnom zbieraní spätných väzieb od nemeckých včelárov. Výsledné ochranné obleky sú tým najlepším, čo je možné na trhu s ochranným oblečením pre včelárov aktuálne zohnať.

Všetky obleky značky Mellarius sú vyrábané z kvalitných materiálov, používaných na výrobu vysoko odolných ochranných oblekov. Materiály sú volené tak, aby bola dosiahnutá maximálna životnosť, na exponovaných miestach sú vždy zosilnené ďalšou vrstvou. Oblečenie je k dostaniu v niekoľkých variantoch s klobúkom či kuklou, podľa vašej preferencie. Použité sieťky sú zo zosilnenej sieťoviny, aby nedochádzalo k ich nechcenému pretrhnutiu.

Veľkosť A B C D E F G H
S 98 39 37 40 115 35 34 48
L 101 43 46 46 133 43 42 58
XL 108 49 50 51 143 47 48 63
  • A - výška kombinézy bez kukly

  • B - dĺžka kombinézy od pása ku kukle

  • C - priemer kombinézy u ramien

  • D - dĺžka rukáva

  • E - dĺžka pri rozpažení od rukávu k rukávu

  • F - priemer kombinézy v páse

  • G - priemer kombinézy v bokoch

  • H - Dĺžka nohavíc kombinézy

https://www.vceliobchod.cz/images/veľkosť-kombineza03.jpg

Naposledy navštívené

Detská včelárska kombinéza s ventiláciou Elegant Bee veľ.: S-XXLDetská včelárska kombinéza s ventiláciou Elegant Bee veľ.: S-XXL
60,32 €
Velikosti

Dostupnost: skladem