Späť na: Uteplené úle

Celosieťované dno varroa - B 10 - palubkový

31,91 €
bez DPH: 26,59 €

Dostupnost:
Kód tovaru: 1421
Drevené varroa pre palubku zostavu - celozasieťované dno pre včelí nadstavkový úľ rámkovej miery B 10. Drevené dno na včeliu úľ rámovej miery B 10.
Vysúvací šuplík
Stavebná zábrana do dna

Drevené varroa pre palubku zostavu - celozasieťované dno pre včelí nadstavkový úľ rámkovej miery B 10.

Drevené dno na včelej úľ rámovej miery B 10 . Dno úľa ich ponúka priestor na umiestnenie podmetovej vložky. Teraz máte možnosť aerosólovať a sledovať prirodzený spad roztočov.

K spodnému dielu je prirobené pozinkovaným pletivo s priemerom drôtu 0,8 mm s okami 3,15 mm. Zadná strana dna je upevnená uzáverom na dvoch pántoch Dno je vybavené sololitovým šuplíkom (šírka sololitu je 3 mm) na sledovanie spadu roztočov. Dno je obojstranne uzatvárateľné, má otváracie cesno na piánový pánt, vymeniteľnú obojstrannú cesnovú vložku.

Varroa dno
Vďaka zasieťovanému varroa dnu môžete sledovať spad po celom pôdoryse v ktoromkoľvek ročnom období. Sito je cez celé dno a spolehlivo včelstvo odvetrá aj počas horúcich letných dní pri zúžení cesna proti lúpeži. Varroa dno je vhodné aj pri dokrmovaní včelstiev v zimnom období. Tiež je možné využiť dno v spojení s nástavkom. Potom slúži na pivnici roja či vyklepaní smetenca.

Dno je pevné, spájané kombináciou čapov, lepidla a šróbov.

Vonkajšie rozmery dna:

Šírka 49,5cm
Dĺžka 43,5 cm
Výška 11cm

Naposledy navštívené

Celosieťované dno varroa - B 10 - palubkovýCelosieťované dno varroa - B 10 - palubkový
31,91 €
Vysúvací šuplík
Stavebná zábrana do dna

Dostupnost: