Späť na: Potřeby na pyl

Čistička vibračná 230V, (objem: 45 l)

2143,01 €
bez DPH: 1785,84 €

Dostupnost:
Kód tovaru: W3217
Stále väčšej obľube sa tešia včelie produkty, ako je peľ a perga. Spotrebitelia častejšie žiadajú včelie produkty, ktoré môžu doplniť účinky medu a poskytnúť zdraviu prospešné látky.

Čistička vibračná 230V, (objem: 45 l)

Stále väčšej obľube sa tešia včelie produkty, ako je peľ a perga. Spotrebitelia častejšie žiadajú včelie produkty, ktoré môžu doplniť účinky medu a poskytnúť zdraviu prospešné látky. Pri svojej každodennej práci prinášajú včely do úľov peľ, ktorý sa potom mieša s medom, enzýmami obsiahnutými v ich slinách a kvetným nektárom. Výsledkom tejto kombinácie je jeden z najzdravších včelích produktov. Malé, nenápadné guličky peľu sú pre včely základnou potravou, rovnako dôležitou ako med. Tiež moderná strava oceňuje hodnotu včelieho peľu - je bohatý na cenné živiny, vitamíny, aminokyseliny, minerály, tuky, minerálne soli, organické kyseliny a bielkoviny.

Vzhľadom na tieto skutočnosti sa získavanie čistého včelieho peľu stáva bežnou praxou v profesionálnych i amatérskych včelstvách. Počas roka je jedno včelstvo schopné získať až 40 kg včelieho peľu. Nevyhnutnou súčasťou vybavenia moderných včelínov je čistička, ktorá slúži na oddelenie peľu od nečistôt.

Čistička je inovatívne riešenie, ktoré je vybavené plynulo nastaviteľným vibračným motorom a separátorom nečistôt pre efektívnu separáciu nečistôt a peľu. Zariadenie je vyrobené z nerezovej ocele a práškovo lakovaného plechu.

Riadené dávkovanie vyčisteného peľu je zaistené pomocou nastaviteľného výstupného kanálu s uzáverom. Vďaka použitiu najmodernejšej technológie má čistička predpokladanú kapacitu až 80 kg vyčisteného peľu za hodinu. Je potrebné zdôrazniť, že pred čistením peľu je nutné jeho dôkladné vysušenie.

Na tento účel sú určené sušičky peľu LYSON rôznych výkonov.

Použitie:
· čistenie včelieho peľu od nečistôt

Technické údaje:
· z nerezovej ocele triedy 1.4301 (AISI 304) a práškovo lakovaného plechu.
· objem vstupnej násypky z nerezovej ocele 45 litrov
· základňa vibračnej nádrže z práškovo lakovaného plechu
· plynulé nastavenie vibračného motora
· sieť z nerezovej ocele s okami 4x4 mm v násypke
· výstupný kanál s priemerom 50 mm s otvorom regulujúcim priechod vyčisteného peľu
· výkon vibračného motora 50 W/230 V
· 1650W/230V separátor nečistôt

Rozmery:
· výška - 1200 mm
· šírka - 510 mm
· hĺbka - 710 mm

Hmotnosť:
· čistá hmotnosť - 66 kg

Naposledy navštívené

Čistička vibračná 230V, (objem: 45 l)Čistička vibračná 230V, (objem: 45 l)
2143,01 €

Dostupnost: