Späť na: Doplnky k úľom

Farba na úle Lysón 1l

18,33 €
bez DPH: 15,27 €
Kód tovaru: W506X
Firma Lysoň prináša široký sortiment farieb šetrných k včelám. Veľký výber farieb znamená, že si každý môže vybrať tú správnu farbu, ktorá vyhovuje jeho preferenciám, vkusu a farbe samotného včelína. Dostupné farby sú: modrá, žltá, ružová, zelená, tmavo zelená, a šedá.
Farby

Farba na úle Lysón 1l

Uvažujete o renovácii úľov umiestnených na vašom včelíne alebo si chcete natrieť nový polystyrénový úľ? Ide o veľmi dobré riešenie, ktoré umožňuje udržiavať ich vizuálny a funkčný stav na veľmi vysokej úrovni. Firma Lysoň prináša široký sortiment farieb šetrných k včelám. Veľký výber farieb znamená, že si každý môže vybrať tú správnu farbu, ktorá vyhovuje jeho preferenciám, vkusu a farbe samotného včelína. Dostupné farby sú: modrá, žltá, ružová, zelená, tmavo zelená, a šedá.

Pekné úle urobia väčší dojem na konzumentov medu a potešia oko inovatívnymi farbami. Pozitívne pôsobí aj na blízke okolie a tvorí jeho atraktívnu ozdobu. Treba dodať, že samotné včelárčenie sa teraz stáva veľmi populárnou – moderné farby úľov môžu byť zaujímavou propagáciou aj pre nevčelárov.

Farby sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti oderu. Vďaka kombinácii silikónu a akrylu vzniká pri lakovaní kompaktný nepriepustný povrch - odolný voči pôsobeniu mikroorganizmov. Farby sú samozrejme bezpečné a šetrné k včelám. Doprajte svojmu včelínu modernú farbu vďaka farbám Lysón.

Výhody produktu:
- vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom (UV žiarenie, vlhkosť)
- odolný proti drhnutiu a vodeodolný
- výborná priľnavosť na rôzne povrchy
- odolný voči mikroorganizmom
- dokonale chráni pred vplyvmi vonkajších podmienok, vytvára jednotný povlak
- odolný proti prenikaniu chloridových iónov a SO2
- farba bezpečná pre včely

Farba na úľ žltá 1 l - W5065
Farba na úľ modrá 1 l - W5063
Farba na úľ ružová 1 l - W5064
Farba na úľ zelená 1 l - W5067
Farba na úľ tmavo zelená 1 l - W5066
Farba na úľ šedá 1 l - W5068

Naposledy navštívené

Farba na úle Lysón 1lFarba na úle Lysón 1l
18,33 €
Farby

Dostupnost: skladem