Späť na: Medomety

Medomet Lysón Clasic 6 r. zvratný aut. el. 230V motor hore P80 39x24

2246,50 €
bez DPH: 1872,08 €

Dostupnost:
Kód tovaru: W205001G_CZ
Medomet zvratný nerezový pre šesť rámikov. Včelársky medomet s elektro motorom. Rozmery koša 25 x 44 cm. Medomet s priemerom nádoby cca 80 cm.

Medomet nerezový, 6 rámový, zvratný na 230 V - Automat s motorom hore

Medomet - zvratný, elektrický, nerezový, na šesť rámikov, atom, motor hore. Včelársky medomet s elektrickým motorom 230 V. Včelársky medomet s elektro motorom, ktorý je umiestnený v hornej časti medometu. Rozmery koša: hĺbka 44 cm, šírka 25 cm, celkový výška 112 cm, priemer medometu 81 cm. Všetky časti medometu ktoré prídu do styku s medom sú vyrobené kompletne z nerezu. Prevod otáčavej sily je bezproblémový vďaka kvalitným ložiskám. Práca s týmto medometom je naozaj jednoduchá a rýchla. Tento výkonný medomet je určite skvelá pomôcka pre včelárov s väčším počtom včelstiev. Bubny v medometoch sú vybavené guličkovými ložiskami, ktoré sú veľmi tiché a odolné. Horný kryt medometov je z plexiskla. Včelár môže tak krásne sledovať čo sa v medomete deje bez toho, aby musel vrchnák medometu zdvíhať.

Medomet s motorom umiestneným hore. Motor je spojený s hriadeľom vďaka kvalitnej prevodovke ktorá obsahuje závitovkové súkolie. To nahrádza klasický remeň alebo reťaz. Prevody, redukcia otáčok atď., sú umiestnené v jednom puzdre. Najdôležitejšou výhodou motorov s prevodovkou sú malá veľkosť a umiestnenie takmer celé hnacie zariadenie v jednom mieste, v jednom mieste.

Bubon medometu je vyrobený z nerezovej ocele 0H18N9. Strana bubna je vyrobená z ocele s hrúbkou 0,6 mm. Dno bubna je vyrobená z plechu s hrúbkou 0,8 mm. Motor 250W - 0,75 kW Medomet má na výber 1 z 8 programov, prvé dva programy sú určené na prevádzku v manuálnom režime. Program 3 je prednastavený. Programy 4-8 vám umožnia nastavenie vášho vlastného vytáčacieho cyklu.

Medomet vhodný pre rámovú mieru 39x24, resp. ekvivalent šírka rámikov max. 24cm.

Automatická plynulá regulácia otáčok motora zaručuje prevádzku bez skokov, medomet tak dôkladne vytočí rámiky s medom. Otáčanie doľava a doprava . Medomety sú vyrobené v EÚ.

Medomety majú plnú 2 ročnú záruku. Ponúkame pre našich zákazníkov kompletný záručný aj pozáručný servis. Sprostredkovávame možnosť výmeny a dodávky náhradných dielov. Medomety majú európsky certifikát kvality a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 mesiacov.

Do všetkých medometov z našej ponuky sa zmestí rámik Langstroth na výšku teda rámčeky s dĺžkou hornej lúčky rozmeru Langstroth. V popise je obvykle uvedený rozmer koša alebo kazety. Okolo koša alebo kazety je však hore aj dole ešte priestor. Šírka koša vám naopak udáva, aký vysoký rámček sa do medometu zmestí.

Tento medomet je vhodný na vytáčanie väčšiny používaných rámikov. Bez problémov v ňom vytočíte rámiky 39x17, 39x24, Optimal 42x17, Dadant, a ďalšie.

Naposledy navštívené

Medomet Lysón Clasic 6 r. zvratný aut. el. 230V motor hore P80 39x24Medomet Lysón Clasic 6 r. zvratný aut. el. 230V motor hore P80 39x24
2246,50 €

Dostupnost: