Späť na: Medomety na 2 a 3 rámiky

Medomet Swiss Biene 2.r. ručný s nohami P40


Dostupnost:
Kód tovaru: 51151
Kvalitný nerezový medomet s nohami pre všetkých "maľovčelárov", ktorí by radi vytáčali vo vlastnom medomete, ale nechcú za neho utrácať veľa peňazí.

Kvalitný nerezový medomet s nohami pre všetkých "maľovčelárov", ktorí by radi vytáčali vo vlastnom medomete, ale nechcú za neho utrácať veľa peňazí. Medomet je celý z nerezu, je určený pre dva rámčeky do maximálnej veľkosti 30x46 cm. Jednoduchá kľuka s prevodom uľahčuje vytáčanie. Priemer bubna medometu je iba 40 cm a výška medometu je 58 cm. Medzi včelármi sa tento medomet tiež používa ako stáčacia nádoba. Kôš sa dá totiž z medometu jednoducho vymontovať a potom sa dá samotný bubon použiť ako nádoba na med. .

Medomety majú plnú 2 ročnú záruku. Ponúkame pre našich zákazníkov kompletný záručný aj pozáručný servis. Sprostredkovávame možnosť výmeny a dodávky náhradných dielov. Medomety majú európsky certifikát kvality a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 mesiacov.

Do všetkých medometov z našej ponuky sa zmestí rámik Langstroth na výšku teda rámčeky s dĺžkou hornej lúčky rozmeru Langstroth. V popise je obvykle uvedený rozmer koša alebo kazety. Okolo koša alebo kazety je však hore aj dole ešte priestor. Šírka koša vám naopak udáva, aký vysoký rámček sa do medometu zmestí.

Tento medomet je vhodný na vytáčanie väčšiny používaných rámikov. Bez problémov v ňom vytočíte rámiky 39x17, 39x24, 39x27,5, všetky veľkosti Langstroth od 137 až po 285, Optimal 42x17 a 42x27,5, Dadant, a ďalšie.

Naposledy navštívené

Medomet Swiss Biene 2.r. ručný s nohami P40Medomet Swiss Biene 2.r. ručný s nohami P40