Späť na: Včelárske potreby

Nádoba čeriaca s čerpadlom 200l Lysón

3078,26 €
bez DPH: 2565,22 €

Dostupnost:
Kód tovaru: W370
Stáčacia nádoba s kapacitou 200l a vnútorným perforovaným košom. Vrchnák nádoby s filtračnou sieťou so vstupnou prípojkou na med. Mechanický senzor hladiny medu v stáčacej nádobe

Nádoba čeriaca s čerpadlom

Stáčacia nádoba s kapacitou 200l a vnútorným perforovaným košom. Vrchnák nádoby s filtračnou sieťou so vstupnou prípojkou na med. Mechanický senzor hladiny medu v stáčacej nádobe. Integrované čerpadlo na odčerpanie prefiltrovaného medu.

Postup použitia:

Pripojte hadicu k hornému vstupnému ventilu na veku. Druhý koniec tejto hadice pripojte na čerpadlo, ktoré privádza znečistený med do filtra. Pripojte jeden koniec hadice k výpustnému ventilu na stáčacej nádobe a druhý koniec na vstup čerpadla na stáčacej nádobe. Pripojte hadicu k výstupu na čerpadle stáčacej nádoby a druhý koniec hadice umiestnite do nádoby, do ktorej bude prečerpávaný prefiltrovaný med. Zariadenie je pripravené na proces filtrovania medu.

Po ukončení práce je možné filtračný systém prepláchnuť tým spôsobom, že sa stáčacia nádoba naplní teplou vodou, hadica na výstupe čerpadla sa zapojí na vstup na veku nádoby a pomocou čerpadla sa prepláchne celý systém.

Technické parametre:
Materiál stáčacej nádoby: nerezová oceľ odolná voči kyselinám
Hrúbka plechu: 0,1 mm
Rozmery nádoby (priemer x výška): 550x890 mm
Objem nádoby: 200l
Objem suda: 200 l,
Výkon čerpadla: 0,37 kW
Kapacita: 900 l/h
Snímač hladiny medu
Napájanie 400 V
Orientačná hmotnosť: 47,4 kg

Naposledy navštívené

Nádoba čeriaca s čerpadlom 200l Lysón
3078,26 €

Dostupnost: