Späť na: Včelí produkty a medy

Pleva Degustácia - zážitok pre celú rodinu

44,73 €
bez DPH: 37,28 €

Dostupnost:
Kód tovaru: 03119
Táto ochutnávacia sada je to pravé medové pre všetkých maškrtníkov, milovníkov medov a zaujímavých chutí.

Degustácia - zážitok pre celú rodinu

• kvalitné české medy s prímesami
• delikatesná ochutnávka
• skvelý darček nielen pre gurmánov
• súčasťou je drevená lyžička


Degustácia - zážitok pre celú rodinu
Táto ochutnávacia sada je to pravé medové pre všetkých maškrtníkov, milovníkov medov a zaujímavých chutí. V sade nájdu 8 skvelých medíkov s prímesami - otvorenie každého pohára bude nový zážitok. Medy s prímesou sú báječné nielen pre potešenie chuťových pohárikov, ale aj pre svoje účinky. Darujte úžasnú degustáciu, možno budete môcť tiež ochutnať aspoň lyžičku!"

Darčeková sada obsahuje:
8 jedinečných medíkov s prímesami z našej ponuky podľa aktuálnych skladových zásob. V prípade, že nebude skladom všetkých 8 medov s prímesou, sadu doplníme niektorým z našich lahodných jednodruhových medov, napr. slnečnicovým, agátovým alebo lipovým.

Aby v darčekovej sade čo najlepšie vynikla rozdielnosť farieb jednotlivých medov, otáčame pri balení pohára etiketami dozadu. Nezľaknite sa teda, že nebudete vedieť, ktorý medík je ktorý. Túto informáciu nájdete na zadnej strane pohárov. Niektoré medy môžu mať etiketu ešte v starom designe.

Pri všetkých našich medoch dbáme na to, aby boli v čo najvyššej kvalite av priebehu spracovania neboli zahrievané na teplotu vyššiu ako 40 °C. Vďaka tomu sú taktiež všetky naše medy vhodné pre RAW stravu. Okrem kvality sa pri našich medoch tiež sústredíme na to, aby mali český pôvod. Jedným z dôvodov, prečo ponúkame slovenský med je, že pre naše telo je vhodné (zdravšie) konzumovať potraviny, ktoré pochádzajú z oblasti, v ktorej žijeme.

Degustácia - zážitok pre celú rodinu, darčeková sada medov Pleva
Súčasťou sady je ručne vyrábaná drevená lyžička, ideálna práve na naberanie medu. Drevo sa na naberanie medu používa už od pradávna, jedná sa totiž o materiál, ktorý je pre včely úplne prirodzený. Navyše drevo má tú úžasnú vlastnosť, že pri styku s potravinami neničia blahodárne látky v nich obsiahnuté.

Medy s prímesou sú báječné nielen pre potešenie chuťových pohárikov, ale aj pre svoje účinky. Len sa nesmie zabúdať, že ich práve kvôli prímesiam nemôžeme jesť vo veľkom množstve. Na akých si teda môžete pochutnať?

Kakaové bôby v mede
Pokiaľ radi experimentujete a hľadáte niečo výnimočné, ťažko objavíte unikátnejší med s prímesou. Provokujúca horká a jemne sladká chuť vás nenechá pokojnými.

Propolis v mede
Je to jeden z vôbec najpredávanejších medíkov v našom sortimente s veľmi špecifickou a príjemnou chuťou.

Kvetový peľ v mede
Včielky peľ používajú predovšetkým na výživu rastúcich lariev, ktoré potrebujú veľa energie pre svoj rýchly vývoj. Tiež je základom pre blahodarnú materskú kašičku.

Zázvor lekársky v mede
Kto by nepoznal zázvor! V Číne a Japonsku patria medzi dôležité liečivé rastliny, okrem iného aj na vitalitu a zažívanie. Chuťovo je ľahko pikantný a pritom sladký.

Rakytník v mede
V Rusku je blahodarný rakytník nazývaný "sibírskym zázrakom" alebo "citroníkom severu".

Materská kašička v mede
Vedeli ste, že sa včelia kráľovná dožíva až 20× vyššieho veku ako bežná robotníčka? Kráľovná na rozdiel od robotníc celý život dostáva materskú kašičku.

Ženšen koreň v mede
Blahodárne účinky ženšenu sú popisované skoro tak dlho, ako blahodárne účinky medu.

Guarana v mede
Chuťovo jemný medík s príjemným dozvukom. Guarana sa používa napríklad pri výrobe energetických drinkov - je veľmi bohatá na kofeín.

Pohyb v mede
Obsahuje glukosamín, chondroitín a MSM. Pretože pohybovému aparátu musíme venovať starostlivosť ešte skôr, než ucítime bolesť.
drevená lyžička na med v darčekovej sade

Remeselná výroba z Vysočiny
Krásne a praktické drevené lyžičky z čierneho orecha pre nás vyrába remeselné stolárstvo Mašiek z Vysočiny, ktoré ponúka široký sortiment praktických aj dekoratívnych výrobkov z rôznych druhov dreva.

Všetky medy s prímesou sú pastované
Pastovanie je technologický postup mechanického premiešavania, pri ktorom med získava jemnú kašovitú konzistenciu. Takto spracovaný med nekryštalizuje, príjemnú konzistenciu si zachováva dlhodobo a dobre sa s ním pracuje – zostáva mäkký, ľahko sa naberá, je dobre roztierateľný a pritom nesteká.

Pri medoch s prímesou potom používame pastovanie tiež z toho dôvodu, že krémová konzistencia zamedzuje oddeľovaniu prímesi od medu av prípade, že k oddeleniu predsa len dôjde (to sa týka hlavne kakaových bôbov, ktoré majú tendenciu vyplávať nahor), pastovaný med ide kedykoľvek ľahko premiešať.

Naposledy navštívené

Pleva Degustácia - zážitok pre celú rodinuPleva Degustácia - zážitok pre celú rodinu
44,73 €

Dostupnost: