Späť na: Včelí produkty a medy

Pleva Medové maškrtenie

19,33 €
bez DPH: 16,11 €

Dostupnost:
Kód tovaru: 03116
Tiež si radi občas pochutíte na niečom dobrom a ešte radšej takým darčekom niekoho obdarujete? Touto sadou dokonale uspokojíte chuťové poháriky obdarovaného.

Medové maškrtenie

• kakaové bôby v mede
• lipová medovina
• pečený čaj medová malina
• prírodný energetický nápoj s medom


Medové maškrtenie
Tiež si radi občas pochutíte na niečom dobrom a ešte radšej takým darčekom niekoho obdarujete? Touto sadou dokonale uspokojíte chuťové poháriky obdarovaného. Zmyselná kombinácia kakaových bôbov vmiešaných do medu očaruje snáď každého. Drink Erebos Honey dodá energiu a zaženie únavu po náročnom dni. A malinový pečený čaj s medom rovnako ako výborná lipová medovina navodí chvíľky pohody."
Lukáš Pleva rozvoj obchodu a marketing

Darčeková sada obsahuje:

Kakaové bôby v mede
Vychutnajte si zmyselnú kombináciu sladkého českého medu a provokujúcej horkej chuti drvených bio kakaových bôbov od regionálnej hradeckej čokoládovne Jordis. Med sa rozplynie av ústach vám zostanú len kakaové bôby, ktoré doslova dráždia vaše chuťové bunky.

Prírodný energetický drink Erebos Honey
Nealkoholický nesýtený energetický nápoj Erebos Honey je vyrábaný tradičným lúhovaním bylín a korenín podľa originálnej českej receptúry. Jeho základom je výluh zo 7 druhov bylín a korenia, ktoré dopĺňa sladký med. Aktívne látky ako napríklad kofeín obsahuje iba z týchto bylín. Chutí príjemne sladko po mede a poteší všetkých milovníkov tohto sladkého včelieho klenotu. Perfektne doplní energiu prírodným spôsobom a zaženie akúkoľvek únavu. Pri športe, pri práci, na cestách, alebo počas náročného dňa. Erebos Honey osvieži telo i myseľ a dodá silu do ďalších úloh a dobrodružstiev.

Medovinu z lipového medu 0,2 l
Chuťovo jemná medovina z lipového medu vzniká kvasením lipového medu za použitia špeciálnych kvasiniek bez ďalšieho pridaného cukru. Pretože chceme zachovať dôležité látky obsiahnuté v mede, nepoužívame pri výrobe medoviny tepelné úpravy. Poctivý proces výroby, dlhé zrenie i starostlivosť o správne uskladnenie robia medovinu z lipového medu výnimočne chutným nápojom.

Pečený čaj medová malina, 60 ml
V spolupráci so Staročeskými novomestskými čajmi sme vytvorili pečený čaj z typicky českého (a nášho najobľúbenejšieho) ovocia - malín, červených ríbezlí a jahôd. Dokonalá kombinácia, v ktorej má chuťovo navrch lahodná malina, sa dokonale dopĺňa s medom. Je skvelý na prípravu teplého i studeného nápoja.

Prírodný energetický drink Erebos Honey, Pleva
O Erebose
Ešte ako študenti gymnázia dostali Matej Murín a Martin Doležal nápad na vytvorenie nápoja, ktorý bude prospešný pre telo i myseľ. Bez umelých prísad, hromady cukru a energetických prepadov. Vyrobený z skutočne kvalitných surovín a poctivým spôsobom. A aby bolo možné užívať ho dlhodobo, bez vedľajších účinkov.

Keď objavili tú najlepšiu kombináciu bylín a korenín, ktoré dokážu povzbudiť organizmus a zároveň skvele chutia, pustili sa do profesionálnej výroby nápojov. Vďaka tomu si dnes môžete dopriať Erebos kedykoľvek sa cítite unavení, potrebujete nakopnúť, alebo jednoducho dostanete chuť na niečo dobré, prírodné a osviežujúce.

Naposledy navštívené

Pleva Medové maškrteniePleva Medové maškrtenie
19,33 €

Dostupnost: