Späť na: Včelí produkty a medy

Pleva medy - materská kašička, guarana a pohyb v mede - 3 x 170 g

13,54 €
bez DPH: 11,28 €

Dostupnost:
Kód tovaru: 03572
„Ak hľadáte vhodný darček pre niekoho, kto ocení poctivý český produkt, rád si pochutí, ale zároveň myslí na svoje zdravie, nemôžete s darčekovou krabičkou plnou lahodného medu neobvyklých chutí urobiť chybu.

Darčeková krabička s medmi - materská kašička, guarana a pohyb v mede

• materská kašička v mede
• guarana v mede
• pohyb v mede
• sladký darček, ktorý poteší


Darujte chuťové zážitky
„Ak hľadáte vhodný darček pre niekoho, kto ocení poctivý český produkt, rád si pochutí, ale zároveň myslí na svoje zdravie, nemôžete s darčekovou krabičkou plnou lahodného medu neobvyklých chutí urobiť chybu. Medové darčekové balenie obsahuje 3 malé medíky s prímesou, ktoré sú báječné nielen pre potešenie chuťových pohárikov, ale aj pre svoje účinky. Oslaďte darčekom život!“

Materskú kašičku v mede
Kašička sa často používa v kozmetike ako výživa pre pleť, mnoho ľudí ju ale tiež prijíma vo forme tabliet na nabudenie organizmu. Vedeli ste, že sa včelia kráľovná dožíva až 20× vyššieho veku ako bežná robotníčka? Kráľovná na rozdiel od robotníc celý život dostáva materskú kašičku.

Guarane v mede
Tento chuťovo jemný medík s príjemným dozvukom sme už spomenuli na začiatku. Guarana je jedným z najčastejšie predávaných potravinových doplnkov, používa sa aj pri výrobe energetických drinkov. S dávkovaním preto veľmi opatrne.

Pohyb v mede
Obsahuje glukosamín, chondroitín a MSM, teda látky, ktoré podporujú pohybový aparát. Neobvyklé zloženie naši zákazníci oceňujú, máme naň veľmi dobrú odozvu. Pretože pohybovému aparátu musíme venovať starostlivosť ešte skôr, než ucítime bolesť.

Kvalitný český včelí med
Pri všetkých našich medoch dbáme na to, aby boli v čo najvyššej kvalite av priebehu spracovania neboli zahrievané na teplotu vyššiu ako 40 °C. Vďaka tomu sú taktiež všetky naše medy vhodné pre RAW stravu. Okrem kvality sa pri našich medoch tiež sústredíme na to, aby mali český pôvod. Jedným z dôvodov, prečo ponúkame slovenský med je, že pre naše telo je vhodné (zdravšie) konzumovať potraviny, ktoré pochádzajú z oblasti, v ktorej žijeme.
výhody pastovaného medu

Medy s prímesou sú pastované
Pastovanie je technologický postup mechanického premiešavania, pri ktorom med získava jemnú kašovitú konzistenciu. Takto spracovaný med nekryštalizuje, príjemnú konzistenciu si zachováva dlhodobo a dobre sa s ním pracuje – zostáva mäkký, ľahko sa naberá, je dobre roztierateľný a pritom nesteká.

Pri medoch s prímesou potom používame pastovanie aj z toho dôvodu, že krémová konzistencia zamedzuje oddeľovaniu prímesi od medu av prípade, že by k oddeleniu predsa len došlo, pastovaný med ide vždy ľahko premiešať.

Zloženie
Materská kašička v mede: med, materská kašička
Guarana v mede: med, guarana
Pohyb v mede: med, glukosamínsulfát, chondroitinsulfát, MSM

Naposledy navštívené

Pleva medy - materská kašička, guarana a pohyb v mede - 3 x 170 gPleva medy - materská kašička, guarana a pohyb v mede - 3 x 170 g
13,54 €

Dostupnost: