Späť na: Včelí produkty a medy

Pleva medy - propolis, kakaové bôby a rakytník v mede - 3 x 170 g

12,72 €
bez DPH: 10,60 €

Dostupnost:
Kód tovaru: 03573
„Ak hľadáte vhodný darček pre niekoho, kto ocení poctivý český produkt, rád si pochutí, ale zároveň myslí na svoje zdravie, nemôžete s darčekovou krabičkou plnou lahodného medu neobvyklých chutí urobiť chybu.

Darčeková krabička s medmi - propolis, kakaové bôby a rakytník v mede

• propolis v mede
• kakaové bôby v mede
• rakytník v mede
• sladký darček, ktorý poteší


Darujte chuťové zážitky

„Ak hľadáte vhodný darček pre niekoho, kto ocení poctivý český produkt, rád si pochutí, ale zároveň myslí na svoje zdravie, nemôžete s darčekovou krabičkou plnou lahodného medu neobvyklých chutí urobiť chybu. Medové darčekové balenie obsahuje 3 malé medíky s prímesou, ktoré sú báječné nielen pre potešenie chuťových pohárikov, ale aj pre svoje účinky. Oslaďte darčekom život!“

Darčeková krabička obsahuje tieto medíky:

Propolis v mede
Je to jeden z vôbec najpredávanejších medíkov v našom sortimente so špecifickou a príjemnou chuťou. Včielky používajú propolis na stavbu a hlavne dezinfekciu úľa. Med obsahuje 0,5% propolisu.

Kakaové bôby v mede
Na tomto nede si pochutná naozaj každý. Pokiaľ radi experimentujete a hľadáte niečo výnimočné, ťažko objavíte unikátnejší med s prímesou. Provokujúca horká a jemne sladká chuť vás nenechá pokojnými.

Rakytník v mede
Asi najviac koncentrovaný med s prímesou v našej ponuke, preto odporúčame dávkovanie veľa krotiť. V Rusku je známy pod názvom "sibírsky zázrak" alebo aj "citroník severu".

Kvalitný český včelí med
Pri všetkých našich medoch dbáme na to, aby boli v čo najvyššej kvalite av priebehu spracovania neboli zahrievané na teplotu vyššiu ako 40 °C. Vďaka tomu sú taktiež všetky naše medy vhodné pre RAW stravu. Okrem kvality sa pri našich medoch tiež sústredíme na to, aby mali český pôvod. Jedným z dôvodov, prečo ponúkame slovenský med je, že pre naše telo je vhodné (zdravšie) konzumovať potraviny, ktoré pochádzajú z oblasti, v ktorej žijeme.

Medy s prímesou sú pastované
Pastovanie je technologický postup mechanického premiešavania, pri ktorom med získava jemnú kašovitú konzistenciu. Takto spracovaný med nekryštalizuje, príjemnú konzistenciu si zachováva dlhodobo a dobre sa s ním pracuje – zostáva mäkký, ľahko sa naberá, je dobre roztierateľný a pritom nesteká.

Pri medoch s prímesou potom používame pastovanie tiež z toho dôvodu, že krémová konzistencia zamedzuje oddeľovaniu prímesi od medu av prípade, že by k oddeleniu predsa len došlo (to sa týka hlavne kakaových bôbov, ktoré majú tendenciu vyplávať nahor), pastovaný med ide vždy ľahko premiešať.

Zloženie
Propolis v mede: med, propolis
Kakaové bôby v mede: med, kakaové bôby
Rakytník v mede: med, rakytník

Naposledy navštívené

Pleva medy - propolis, kakaové bôby a rakytník v mede - 3 x 170 gPleva medy - propolis, kakaové bôby a rakytník v mede - 3 x 170 g
12,72 €

Dostupnost: