Späť na: Chov a výmena matiek

Polystyrénový plemenáč Langstroth 3/4 s krmítkom - 6 rámikov

50,23 €
bez DPH: 41,86 €

Dostupnost:
Kód tovaru: MP101
Plemenáče sa používajú na tvorbu nových včelstiev tzv. oddelkom alebo smotencom. Je možné ich použiť aj na transport malých včelstiev na nové stanovište.

Plemenáč PolyHive Langstroth 6-rámkový

Plemenáče sa používajú na tvorbu nových včelstiev tzv. oddelkom alebo smotencom. Je možné ich použiť aj na transport malých včelstiev na nové stanovište. Tento plemenáč od renomovanej značky PolyHive je vyrobený z tvrdeného polystyrénu. Je veľmi ľahký ale pritom odolný. Má dlhú životnosť. Plemenáč môžete používať na chov matiek či na prezimovanie odložencov s rezervnou matkou. Z jari stačí založiť odrobok s dvoma plodovými plástami. Využitie však nachádza aj v komorovaní slabších včelstiev.

Súčasťou tohto plemenáča je prepážka, ktorú možno vnútorný priestor rozdeliť na dve samostatné časti (na to je prispôsobené aj dno, ktoré ich má zasieťovanie rozdelené aj na dve časti). Súčasťou plemenáča je aj stropné krmítko, vďaka ktorému môžete zakrmovať priamo v plemenáči.

Naposledy navštívené

Polystyrénový plemenáč Langstroth 3/4 s krmítkom - 6 rámikovPolystyrénový plemenáč Langstroth 3/4 s krmítkom - 6 rámikov
50,23 €

Dostupnost: