Späť na: Úle Langstroth

Polystyrénový úľ Langstroth 4xN159 - 10 r.

91,76 €
bez DPH: 76,46 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: MP201
Praktický a cenovo dostupný včelí úľ Langstroth z tvrdeného polystyrénu PS-E, ktorý je vhodný na vonkajšie použitie.

Včelí úľ Langstroth - polystyrénový na 10 ramikov

Praktický a cenovo dostupný včelí úľ Langstroth z tvrdeného polystyrénu PS-E, ktorý je vhodný na vonkajšie použitie. Obsahuje varroa dno so zasieťovaním a plastovým výsuvným šuplíkom. Štyrmi nízkymi (2/3 Langstroth - 159 mm) nástavky a vysokým vekom. Všetko vyrobené z tvrdeného polystyrénu, ktorý má najlepšie izolačné vlastnosti z používaných materiálov. Všetky komponenty majú falce (zámočky), vďaka tomu do seba zapadajú a zostava úľa je potom veľmi stabilný. Nástavky majú prelisy, ktoré slúžia ako úchopy, vďaka tomu sa s nadstavkami ľahko manipuluje. Nástavky sú opatrené praktickými plastovými lištami v mieste kontaktu rámikov s nadstavkami, takže nedochádza k náhodnému poškodeniu.

Už nikdy viac problémy s miestom. Všetky polystyrénové nadstavky z našej ponuky sú dodávané v rozloženom stave. Jednoducho ich zostavíte zo 4 dielov (dva dlhé boky a dva krátke boky). Jednotlivé diely do seba jednoducho zapadajú, nástavok sa dá zložiť bez použitia akéhokoľvek náradia (prípadne je možné pomôcť napr. gumovou palicou). Rovnako tak možno nadstavky zase rozložiť, aby nezaberali toľko miesta. Spoje nie je potrebné ničím lepiť. Úľ samotný nie je nutné natierať ani inak povrchovo upravovať. Váha celého úľa (bez rámčekov a kŕmidla) neprekračuje 5 kg, s krmítkom potom 6 kg. Váha jednotlivých nadstavkov sa pohybuje okolo 1 kg, teda sú vhodné na jednoduchú manipuláciu.

Prémiová kvalita celosvetového výrobcu, ktorý dodáva tovar pre najväčšie svetové firmy (napr. pod značkou Imgut pre H. Holtermanna v Nemecku, pod značkou Lega pre Taliansko atď.).

Súčasťou kompletu je:

  • Varroa dno s výsuvným plastovým šuplíkom
  • 4x nástavok Langstroth nízky (2/3 - 159)
  • Vysoké veko s odvetrávaním

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť