Späť na: Potreby pre prácu s medom

Stáčacia a čeriaca nádoba Mellarius MaxiLine 35 kg s kónickým dnom

217,75 €
bez DPH: 181,46 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 5654
Stáčacia a čeriaca nádoba na med Mellarius radu MaxiLine s objemom 35 kg medu s vyspádovaným dnom, kvalitnými nerezovými kohútikmi a tesniacim nerezovým vrchákom. Kvalitná a praktická stáčacia nádoba na 35 kilogramov medu.

Stáčacia a čeriaca nádoba Mellarius radu MaxiLine s tesniacim vrchákom a vyspádovaným dnom

Nádoby na med Mellarius v niekoľkých variantoch, v tomto prípade s vyspádovaným dnom, tesniacim vrchákom a dvoma navarenými nerezovými kohútikmi, ktoré dovoľujú nádobu používať ako čeriacu nádobu na med. Sú vyrábané z kvalitnej nerezovej ocele, určené na potravinárske účely s dostatočnej hrúbkou (0,8 až 1 mm), tak aby nemohlo jednoducho dochádzať k nechceným zárezom. Všetky časti nádob sú kvalitne zvarené pomocou plazmového zvárania. Pri konštrukcii je kladený dôraz na hladké povrchy, ktoré je možné ľahko čistiť, preto sú nádoby vyrobené z leštených nerezových plechov. Všetky naše nádoby sú opatrené nerezovými madlami pre ľahké prenášanie. Súčasťou balenia sú dve uholonové sitá, ktoré môžete vložiť do nádoby a pomocou horného kohútika ju využívať ako čeriacu nádobu.

Nádoby MaxiLine Mellarius

Stáčacie nádoby na med Mellarius radu ProLine sú opatrené navareným nerezovým kohútikom pre maximálnu pevnosť. Pokrievka je pomocou háčikov zaistená tak, aby pri manipulácii s nádobou nespadla. Pokrievka je princípovaná ako tesniaci vrchnák, súčasťou veka je silikónové tesnenie. Tieto nádoby sú navyše opatrené aj vyspádovaným dnom tak, aby všetok med vždy perfektne vytiekol a vy mali čo najľahšiu prácu.

K nádobám vyrábame aj vhodné nerezové sitá, ktoré presne pasujú na nádoby. Ponúkame ich v troch hrubostiach (hrubé, jemné, ultra jemné), ktoré je možné na seba ľubovoľne radiť. Je tak možné získať zostavu hrubého a jemného sita. Nádobu je možné tiež opatriť kónickým sitom, vďaka ktorému ju môžete prevádzkovať ako čeriacu nádobu. K nádobám na med taktiež ponúkame vhodné nerezové stojany, vďaka ktorým je pod nádobou dostatok miesta. Nádoby je možné tiež opatriť presnými vypúšťacími ventilmi, ktoré sa montujú priamo na nerezový výpustný kohútik.

Vyrábame širokú škálu veľkostí nádob, tento model s dvoma kohútikmi a vyspádovaným dnom ponúkame vo variante:

  • 25 kg

  • 35 kg

  • 50 kg

Rozmery nádoby sú: priemer 30,5 cm, celková výška nádoby 42 cm, výška horného kohúta od zeme 33,5 cm, dĺžka horného kohúta 12 cm.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť