Späť na: Potreby pre prácu s medom

Stáčacia nádoba Mellarius OptiLine 100 kg - nerez kohút TV

195,85 €
bez DPH: 163,21 €

Dostupnost:
Kód tovaru: M5736
Stáčacie nádoby na med Mellarius radu ProLine sú opatrené navareným závitom, ktorý umožňuje pripevniť nylonový aj nerezový kohút. Pokrievka je pomocou háčikov zaistená tak, aby pri manipulácii s nádobou nespadla.

Stáčacia nádoba Mellarius radu ProLine s tesniacim vrchákom

Nádoby na med Mellarius v niekoľkých variantoch. Sú vyrábané z kvalitnej nerezovej ocele, určené na potravinárske účely s dostatočnej hrúbkou (0,8 až 1 mm), tak aby nemohlo jednoducho dochádzať k nechceným zárezom. Všetky časti nádob sú kvalitne zvarené pomocou plazmového zvárania. Pri konštrukcii je kladený dôraz na hladké povrchy, ktoré je možné ľahko čistiť, preto sú nádoby vyrobené z leštených nerezových plechov. Všetky naše nádoby sú opatrené nerezovými madlami pre ľahké prenášanie.

Nádoby ProLine Mellarius

Stáčacie nádoby na med Mellarius radu ProLine sú opatrené navareným závitom, ktorý umožňuje pripevniť nylonový aj nerezový kohút. Pokrievka je pomocou háčikov zaistená tak, aby pri manipulácii s nádobou nespadla. Pokrievka je princípovaná ako tesniaci vrchnák, súčasťou veka je silikónové tesnenie.

K nádobám vyrábame aj vhodné nerezové sitá, ktoré presne pasujú na nádoby. Ponúkame ich v troch hrubostiach (hrubé, jemné, ultra jemné), ktoré je možné na seba ľubovoľne radiť. Je tak možné získať zostavu hrubého a jemného sita. K nádobám na med taktiež ponúkame vhodné nerezové stojany, vďaka ktorým je pod nádobou dostatok miesta. Nádoby je možné tiež opatriť presnými vypúšťacími ventilmi, ktoré sa montujú priamo na nerezový výpustný kohútik.

Vyrábame širokú škálu veľkostí nádob, ktoré pojmú 25 kg až 500 kg medu. Nádoby sú vyrábané v týchto veľkostiach:

  • 25 kg

  • 35 kg

  • 50 kg

  • 100 kg

  • 200 kg

  • 300 kg

  • 400 kg

  • 500 kg

Naposledy navštívené

Stáčacia nádoba Mellarius OptiLine 100 kg - nerez kohút TVStáčacia nádoba Mellarius OptiLine 100 kg - nerez kohút TV
195,85 €

Dostupnost: