Späť na: Odvíčkovací vidličky

Vidlička na odviečkovanie nerez lom., 18 ihiel, profi CZ

16,39 €
bez DPH: 13,65 €

Dostupnost: skladem
Kód tovaru: 2412
Odviečkovacia včelárska nerez vidlička lomená, široká. Kvalitná a pekná odviečkovacia vidlička s 18 ihlami. Šírka záberu je 7,2 cm.

Odviečkovacia nerez vidlička, lomená, 18 ihiel, široká

Pekná odviečkovacia včelárska nerez vidlička lomená, široká s nožom. Kvalitná nerez odviečkovacia vidlička má 18 ihiel a šírka záberu je 7,2 cm. Jedná sa o profesionálnu odviečkovaciu vidličku, ktorú má na svedomí český výrobca. Vidlička skvele padne svojou ergonomickou červenou rukoväťou. Vidlička má navyše praktický nôž vhodný na odstránenie propolisu. Včelárska odviečkovacia vidlička je neoddeliteľnou súčasťou včelárskeho vybavenia. Široká vidlička s 18 nerez ihlami sľubuje rýchlu a spoľahlivú prácu.

Odviečkovacia vidlička je skvelá včelárska pomôcka, vďaka ktorej jednoducho odviečkujete zaviečkované plásty. Ide o proces, počas ktorého odstraňujete tenkú vrstvu vosku, ktorá uzatvára plné bunky medu. Odviečkovacia vidlička je vyrobená z kvalitných kovov s červenou plastovou rukoväťou. Hodí sa aj na domáce použitie. Vidlička je dvojito zahnutá a kompletne z nerezu.

Vidlička má šírku záberu 72 mm a anatomicky tvarovanú plastovú rukoväť. Červená plastová rukoväť uľahčí hľadanie vidličky počas vytáčania medu. Ľavá strana má brit k prípadnému čisteniu rámov počas odviečkovania či na zber propolisu. Dĺžka hrotov je 4 cm, dĺžka vidličky 22 cm a dĺžka rukoväte 13 cm. Jej hmotnosť je 150 g.

Recenzie

streda, 07. január 2015

Na výkluzy nedám dopustiť stačí len dať medzi nástavkami a potom pozametať len pár zvyšných včiel a môžete začať odvíčkovávat.

Kulich

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť