Späť na: Liečivá
10,43 €
bez DPH: 8,70 €

Dostupnost:
Kód tovaru: 50272
ApiFarma je prírodný probiotický prípravok na dezinfekciu zariadení, úľov, celých rámikov vrátane včiel a oblečenia. Vytesňuje patogénnu mikroflóru a prináša dobré životné podmienky v mieste použitia. Zvyšuje odolnosť proti rozvoju chorôb (najmä mykóz).

ApiFarma - je doplnková kŕmna zmes pre včely

číslo veterinárneho schválenia: PL 0214826

Zloženie: Probiotiká sú vyvinuté v procesom prirodzenej fermentácie s užitočnými probiotikami a melasou z cukrovej trstiny.

ÚČINKY:

Zlepšenie stavu oslabených včelstiev.
Predĺženie životnosti včiel.
Stabilizácia vhodných životných podmienok vo včelstve.
Obmedzenie vývoja infekčnej mikroflóry.
Zlepšenie tráviacich procesov, posilnenie stráviteľnosti krmiva.
Zvýšenie trvanlivosti sirupu v zime.

POUŽÍVANIE:

Prídavok do sirupu: Zimná a jarná sezóna: 100-150 ml ApiFarma ™ na včelstvo (1 L ApiFarma ™ pre asi 10 včelstiev). V lete: 50 ml pre včelstvo (1 liter ApiFarma ™ pre asi 20 včelstiev).

Dezinfekcia: Vnútro úľa postriekajte roztokom ApiFarma™ (pomer: 500 ml ApiFarma™ na 3 litre vody - asi 10 úľov) na vyčistenie vnútorných nečistôt Odporúča sa postrek celého úľa vrátane včiel. Bezplodé rámiky a miesta, kde sa objavili príznaky infekcií. Nastriekajte infikovaný plod, dezinfikujte pracovné nástroje vo včelíne. Na aplikáciu sa odporúča tlakový postrekovač.

KONTRAINDIKÁCIA:

Nemiešajte s chemickými prípravkami na ochranu rastlín, umelými hnojivami, čistiacimi a dezinfekčnými prostriedkami. Neaplikujte počas slnečného žiarenia pri vysokých teplotách.

Uchovávajte na tmavom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chladničke.

Naposledy navštívené

ApiFarma 1l
10,43 €

Dostupnost: