Späť na: Medomety

Medomet Lysón 8 r. zvratný 230 V - Automat P120

3346,46 €
bez DPH: 2788,72 €

Dostupnost:
Kód tovaru: W205500
Zvratný 8-kazetový medomet CLASSIC, fi1200 mm, 230V, s automatickým ovládaním.

Medomet 8-kazetový fi1200 mm elektrický automat, CLASSIC

Zvratný 8-kazetový automatický medomet CLASSIC s automatickým otáčaním kaziet je vyrobený z kyselinovzdornej nerezovej ocele. Medomet je charakteristický jednoduchým použitím. Vďaka jeho konštrukcii je možné použiť dokonca aj na vytáčanie toho najhustejšieho medu. Priemer bubna je 1200 mm. Kôš má kapacitu na 8 kaziet z diagonálnych nerezových tyčí odolných voči kyselinám a možno v nich vytáčať rámčeky typu. Pohon medometu je elektrický s napájaním 230V vybavený digitálnym automatickým ovládaním. Kryt bubna je vyrobený z priehľadného akrylového skla s hrúbkou 5 mm, ktorý zaručuje neustálu vizuálnu kontrolu nad vytáčaním a tiež ochranu pred rotujúcim košom medometu. Medomet obsahuje bezpečnostnú poistku ktorá pri otvorení krytu bubna medometu počas procesu vytáčania okamžite zastaví otáčanie koša v medomete. Spodná konštrukcia medometu je kužeľovitá, čo umožňuje voľný odtok medu. Výpustný ventil je nožový dvakrát 2" z nerezovej kyselinovzdornej ocele. Medomet je upevnený na troch kovových nohách.

Medomet s digitálnym automatickým riadením má 8 programov. Prvé dva programy sú určené na prácu v manuálnom režime, tretí program je daný výrobcom. Programy od 4 do 8 v automatickom režime umožňujú vytvárať vlastné nastavenia. Každý program sa skladá zo 7 krokov. V každom kroku je možné nastaviť 3 parametre: čas začatia, rýchlosť a smer rotácie. Siedmy a posledný krok definuje čas zastavenia rotácie koša medometu

Kazeta / Rozmer kazety Nerezová tyč s priemerom 3 a 5 mm / 425×340 mm

Tento výrobok je zákazková výroba od firmy Lysoň. Budeme od Vás potrebovať poznať rámkovú mieru, na ktorú bude produkt upravený. Prosíme o vyplnenie tohto dokumentu a zaslanie na našu emailovú adresu.

Naposledy navštívené

Medomet Lysón 6 r. zvratný 230 V - Automat P100Medomet Lysón 6 r. zvratný 230 V - Automat P100
3346,46 €

Dostupnost: