Späť na: Zvratné medomety

Medomet Lysón Premium 4 r. zvratný automat elektrický 230V P72

3005,39 €
bez DPH: 2504,49 €

Dostupnost:
Kód tovaru: W20130AMR_P
Medomet - zvratný, elektrický, nerezový, na štyri rámiky. Včelársky medomet s elektrickým pohonom. Elektro motor je umiestnený v spodnej časti medometu. Rozmery koša hĺbka 44 cm x šírka 26 cm.

Medomet Lysón Premium elektrický nerez 4 rámový zvratný 230 V

Zvratný 4-kazetový automatický medomet PREMIUM s automatickým otáčaním kaziet je vyrobený z kyselinovzdornej nerezovej ocele s hrúbkou 0,8 mm. Medomet je charakteristický jednoduchým použitím. Vďaka jeho konštrukcii je možné použiť dokonca aj na vytáčanie toho najhustejšieho medu. Priemer bubna je 720 mm. Kôš má kapacitu na 4 kazety a je v nich možné vytáčať rámčeky typu 39 x 24. Pohon medometu je elektrický s napájaním 230V vybavený profesionálnym digitálnym automatickým ovládaním. Kryt bubna je vyrobený z priehľadného akrylového skla s hrúbkou až 8 mm, ktorý zaručuje neustálu vizuálnu kontrolu nad vytáčaním a tiež ochranu pred rotujúcim košom medometu. Medomet obsahuje bezpečnostnú poistku ktorá pri otvorení krytu bubna medometu počas procesu vytáčania okamžite zastaví otáčanie koša v medomete. Spodná konštrukcia medometu je kužeľovitá, čo umožňuje voľný odtok medu. Výpustný ventil je nožový 6/4" z nerezovej kyselinovzdornej ocele. Medomet je upevnený na troch nerezových nohách.

Pohon medometu sa skladá z prevodovky, ktorá má vysoko výkonný prevodový motor THF radu eko-line. Je priamo napojený na os koša medometu s frekvenčným meničom. E 1000 je aktívna optimalizácia systému. Používa pohon, ktorý môže znížiť spotrebu energie až o 35% pričom zároveň zachováva technické parametre medometu. Využitie série THF zvyšuje životnosť zariadenia a zároveň znižuje hlučnosť stroja.

Medomet s digitálnym automatickým riadením má 8 programov. Prvé dva programy sú určené na prácu v manuálnom režime, tretí program je daný výrobcom. Programy od 4 do 8 v automatickom režime umožňujú vytvárať vlastné nastavenia. Každý program sa skladá zo 7 krokov. V každom kroku je možné nastaviť 3 parametre: čas začatia, rýchlosť a smer rotácie. Siedmy a posledný krok definuje čas zastavenia rotácie koša medometu.

Medomety PREMIUM Line iba na objednávku. Dodacia doba je 1-3 mesiace.

Medomety sú vyrobené v EÚ. Medomety majú plnú 2 ročnú záruku. Ponúkame pre našich zákazníkov kompletný záručný aj pozáručný servis. Sprostredkovávame možnosť výmeny a dodávky náhradných dielov. Medomety majú európsky certifikát kvality a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 mesiacov.

Medomet umožňuje vytáčať rámy 39x17, 39x24, Optimal 42x17, Langstroth 1/2, 2/3, 3/4.

Technické údaje
Priemer bubna: 720 mm
Typ rámčeka: 4 × 39x24
Pohon: elektrický dolný
napájanie: 230V
Ovládanie: HE-03 (Automat)
Motor: motor s prevodovkou 0,55kW
Konštrukcia koša a bubna
Hrúbka plechu bubna 0,8 mm
Ventil: nerezový 6/4 "
Horná lišta: kovový hranol 60 × 10 mm nerezový
Plexi 8 mm
Nohy: nerezové 50 × 30 mm
Kovanie: nerezové 4 ks
Rozmer kazety: nerezová tyč s priemerom 3 a 6 mm / 425 x 250 mm
Okraj bubna: nerezový
Výška bubna 780 mm
Záruka 7 rokov (nevzťahuje sa na ovládanie, pohon a elektrické zariadenia)
Váha netto: 49 kg

Tento výrobok je zákazková výroba od firmy Lysoň. Budeme od Vás potrebovať poznať rámkovú mieru, na ktorú bude produkt upravený. Prosíme o vyplnenie tohto dokumentu a zaslanie na našu emailovú adresu.

Naposledy navštívené

Medomet Lysón Premium 4 r. zvratný automat elektrický 230V P72
3005,39 €

Dostupnost: