Späť na: Medomety

Medomet Lysón Clasic radiálny 230V Automat P 100

2448,29 €
bez DPH: 2040,24 €

Dostupnost:
Kód tovaru: W2007000
Medomet - radiálny, elektrický, nerezový, s priemerom bubmu 100 cm. Včelársky medomet s elektrickým motorom 230 V.

Medomet nerezový, 100 cm bubon, radiálny - 230 V - Automat

Medomet - radiálny, elektrický, nerezový, s priemerom bubmu 100 cm.

Včelársky medomet s elektrickým motorom 220 V. Včelársky medomet s elektro motorom, ktorý je umiestnený v spodnej časti medometu. Všetky časti medometu ktoré prídu do styku s medom sú vyrobené kompletne z nerezu. Prevod otáčavej sily je bezproblémový vďaka kvalitným ložiskám. Práca s týmto medometom je naozaj jednoduchá a rýchla. Tento výkonný medomet je určite skvelá pomôcka pre včelárov s väčším počtom včelstiev. Horný kryt medometov je z plexiskla. Včelár môže tak krásne sledovať čo sa v medomete deje bez toho, aby musel vrchnák medometu zdvíhať.

Medomet vyrobený z nerezovej ocele 0H18N9. Strana bubna je vyrobená z ocele s hrúbkou 0,6 mm. Dno bubna je vyrobená z plechu s hrúbkou 0,8 mm. Motor 0,55 kW, 230 V. Menič 0,75 kW, 230 V.

Medomet obsahuje automatickú reguláciu (menič s automatickou reguláciou) Medomet má na výber 1 z 8 programov, sú prvé dva programy určené na prevádzku v manuálnom režime. Program 3 je nastavený od výrobcu. Programy 4-8 umožniť zavedenie jej vlastného otáčania cyklu. Každý vstúpil cyklus sa skladá zo 7 krokov. Ovládacie prvky sú v súlade s platnými predpismi a požiadavkami na bezpečnosť, ktoré sú vybavené bezpečnostným spínačom a ochranným krytom na veku medometu . Medomety sú vyrobené v EÚ.

42 rámik Langstroth alebo39 x24 cm

Priemer bubna Ø 1000 mm.
Výška bubna 600 mm.

Radiálne medomety sú vhodné pre včelárov s väčším počtom včelstiev.

Do bubna sa zmestí veľa rámikov a sú tam usporiadané lúčovito po obvode bubna. Medomety majú európsky certifikát kvality a bezpečnosti CE a Certifikácia národného ústavu hygieny

Medomety s radiálnym usporiadaním koša. Radiálne medomety sú najvýkonnejšie zo všetkých. Preto všetky komerčne vyrábané linky majú radiálne alebo paralelne radiálne medomety. Čím je polomer väčší, tým lepšie, pretože pri malom polomere vretena je obrovský rozdiel medzi obvodovou rýchlosťou hornej a dolnej lúčky. Pre rámik 39x24 odporúčame medomet bubon 100cm a na vyššie rámiky napríklad 37x30 bubon s priemerom 120 cm. U radiálneho medometu pôsobí odstredivá sila rovnomerne z oboch strán, takže sa dielo nebortí. Radiálny medomet je tiež výrobne jednoduchší a lacnejší, pretože v ňom nie sú žiadne pohyblivé súčasti (kazety).

Medomety majú plnú 2 ročnú záruku. Ponúkame pre našich zákazníkov kompletný záručný aj pozáručný servis. Sprostredkovávame možnosť výmeny a dodávky náhradných dielov. Medomety majú európsky certifikát kvality a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 mesiacov.

Tento výrobok je zákazková výroba od firmy Lysoň. Budeme od Vás potrebovať poznať rámkovú mieru, na ktorú bude produkt upravený. Prosíme o vyplnenie tohto dokumentu a zaslanie na našu emailovú adresu.

Naposledy navštívené

Medomet Lysón Clasic radiálny 230V Automat P 100Medomet Lysón Clasic radiálny 230V Automat P 100
2448,29 €

Dostupnost: