Späť na: Medomety

Medomet Lysón Classic radiálny el. 230V motor hore P90

2181,82 €
bez DPH: 1818,18 €

Dostupnost:
Kód tovaru: W2006000G
Medomet radiálny P90 s meničom a automatom, horný pohon.

Medomet radiálny P90 s meničom a automatom, horný pohon

Radiálne medomety sa vyznačujú možnosťou vytáčania veľkého počtu rámikov naraz. Zásluhou radiálneho uloženia rámčekov je možné vytáčať bez nutnosti obracania rámčekov alebo zmeny smeru otáčania koša. Tieto medomety odporúčame väčším včelárom, ktorí hospodária na 1-2 typoch rámikov.

Konštrukcia:

Bubon je vyrobený z plechu z nerezovej kyselinovzdornej ocele, dostatočne silný a pevný, vybavený výpustným kohútikom.

Kôš z nerezových prútov, ktorého obrúčky sú vyprofilované tak, aby zabránili vypadávaniu rámov počas vytáčania. Kôš je v hornej aj dolnej časti vybavený ložiskami.

Priehľadný poklop zhotovený z plexiskla umožňujúci sledovanie procesu vytáčania bez nutnosti jeho otvárania a vystavovania sa nebezpečenstvu kontaktu s točiacim sa košom.

Automatické ovládanie obsahuje celkom 8 programov. Prvé dva sú určené na prácu v manuálnom móde, tretí program, automatický, je továrni prednastavený. Programy 4-8 umožnujú vlastnú konfiguráciu. Každý z týchto programu sa skladá zo 7 krokov. V každom kroku je možné nastaviť tri parametre – štart kroku, rýchlosť a smer. Siedmy, posledný krok definuje koniec vytáčania.

Odporúčame prehliadku aj iných medometov napr. tangenciálnych kazetových. K medometu odporúčame zakúpiť čeriacu nádobu, v našej ponuke nájdete tiež odviečkovacie stoly alebo zariadenia na filtrovanie medu.

Počet rámikov v radiálnych medometoch priemer 900 mm

Do medometu sa zmestí 30 rámikov rámkovej miery 39x24.

Názov Počet
Ostrowskiej/Langstroth 42
Dadant/Dadant ½ 24/42

Tento výrobok je zákazková výroba od firmy Lysoň. Budeme od Vás potrebovať poznať rámkovú mieru, na ktorú bude produkt upravený. Prosíme o vyplnenie tohto dokumentu a zaslanie na našu emailovú adresu.

Naposledy navštívené

Medomet Lysón Classic radiálny el. 230V motor hore P90Medomet Lysón Classic radiálny el. 230V motor hore P90
2181,82 €

Dostupnost: