Späť na: Polystyrenový úl Dadant US / Blatt 10-12 R

Nástavok Dadant Blatt 1/2 OPTIMA, nelakovaný, nezmontovaný

19,06 €
bez DPH: 15,88 €

Dostupnost:
Kód tovaru: W10180_O
Nástavky úľov OPTIMA sú cenovo dostupné a kompatibilné so štandardným úľovým systémom Lyson. Nástavok je určený pre svojpomocnú montáž, takže dokáže ušetriť úložný priestor pred montážou.

Nástavok Dadant Blatt 1/2 OPTIMA, nelakovaný, nezmontovaný

Pre rámčeky o veľkosti 470 x 435 x 145 mm.

Nástavky úľov OPTIMA sú cenovo dostupné a kompatibilné so štandardným úľovým systémom Lyson. Nástavok je určený pre svojpomocnú montáž, takže dokáže ušetriť úložný priestor pred montážou. Montáž úľových nadstavkov OPTIMA je veľmi jednoduchá vďaka intuitívnemu nastaveniu prvkov.

Tvrdený polystyrén poskytuje veľmi dobrú izoláciu a zároveň sú úle z neho ľahké, čo je v prípade mobilných včelínov veľmi dôležité. Včelstvá tam prezimujú a veľmi dobre sa vyvíjajú. Vždy je dôležité zaistiť dobré vetranie.

Za týmto účelom sú z výroby vytvorené otvory v prvkoch úľa, ako je nástavok, strecha alebo dno, ktoré sú zaistené ventilačnými zátkami so sitkom (pre zabránenie vniknutiu škodcov do úľa) alebo uzavreté uzávery (napr. polystyrén).

Správnu ventiláciu zaisťuje aj hygienické plastové dno, ktoré je súčasťou tohto modelu úľa. Navyše umožňuje kontrolovať šírenie varroa vo včelstvách a je odolný voči poveternostným vplyvom a listovaniu. Jednoduché čistenie a dezinfekcia sú ďalšie veľmi dôležité prednosti dna.

Telo ½ 40 × 47 × 14,2 cm (vnútorný rozmer)

Súprava obsahuje dve zástrčky: 3048 a W3047

Naposledy navštívené

Nástavok Dadant Blatt 1/2 OPTIMA, nelakovaný, nezmontovaný
19,06 €

Dostupnost: