Späť na: Potreby pre prácu s voskom

Separátor vosku a medu SIPA

1598,12 €
bez DPH: 1331,76 €

Dostupnost:
Kód tovaru: 50235
Na oddelenie vosku a medu pomocou ohrievača zabudovaného do veka prístroja. Prídavný ventilátor pod ohrievačom zaisťuje nepretržitú cirkuláciu vzduchu a rovnomerné teploty v celej nádobe. Počas procesu tavenia tečie med na dno nádoby a hladina je pokrytá roztaveným voskom z viečok. Med sa tak neprehrieva.

Separátor po získavaní vosku a medu SIPA

Separátor a stikučovač medu je nerezové zariadenie slúžiace napríklad na získavanie vosku z odviečkovancov. Separátor automaticky oddeľuje vosk od medu. Vo veku separátora je zabudované kúrenie s ventilátorom a termostatom. Vďaka ventilátoru sa docieli rovnomerné rozdelenie tepla na celkovú vosko-medovú plochu.

Na oddelenie vosku a medu vo veku pomocou ohrievača zabudovaného do veka prístroja. Prídavný ventilátor pod ohrievačom zaisťuje nepretržitú cirkuláciu vzduchu a rovnomerné teploty v celej nádobe. Počas procesu tavenia tečie med na dno pohára a je pokrytý roztaveným voskom veka. Med sa tak neprehrieva.

Zariadenie je tiež vhodné na stekutenie kryštalického medu v pohároch, vedrách atď. Súčasťou dodávky je vyberateľná nerezová vložka so sitovým dnom a tromi odskrutkovateľnými nožičkami s kolieskami a parkovacou brzdou.

Dvojplášťová, cca 1 cm hrubá, izolovaná nerezová nádoba
Šikmé dno s nerezovým škrtiacim ventilom a výpustou priamo pri dne
Vonkajší priemer cca 54 cm, vnútorný 52 cm
Pracovná výška 118 cm
Vnútorná výška 71 cm
Vrchnák s napínacím zámkom s vykurovacou jednotkou a ventilátorom
Odnímateľný čierny izolačný plášť pre vykurovaciu jednotku
Nastavenie teploty termostatom medzi 30 ° -110 ° C
Výkon 2,5 kW / 230V
Hmotnosť cca 45 kg

Naposledy navštívené

Separátor vosku a medu SIPASeparátor vosku a medu SIPA
1598,12 €

Dostupnost: